Mersin Haber

Mersin’de Konser Bitmiyor: Cem Adrian, Derya Uluğ ve Zeynep Bastık Konseri Tarsus’ta

Mersin’de Konser Bitmiyor: Cem Adrian, Derya Uluğ ve Zeynep Bastık Konseri Tarsus’ta
Yayınlama: 02.11.2022
A+
A-

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenen ve bu yıl ki teması ‘’Kleopatra Yılı’nda Buluşalım’’ olarak belirlenen Uluslararası Tarsus Festivali ve yine aynı tarihlerde açılacak Slow Food Tarsus Yeryüzü Pazarı ile Tarsus bu hafta sonu keyifli 3 gün yaşayacak.

F2E019Bf Bddc 4B9D Ac0B B337F8Bf6354 Mersin Cem Adrian Konseri, Mersin Derya Uluğ Konseri, Mersin Kasım Ayı Konserleri, Mersin Konser 2022, Mersin Konser Haberleri, Mersin Konser Programı, Mersin Zeynep Bastık Konseri, Mersin'De Son Dakika, Tarsus Konser Haberleri

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi Koçak, Tarsus’ta 4-5-6 Kasım tarihleri arasında yapılacak ‘’Uluslararası Tarsus Festivali’’ ve eş zamanlı açılacak Slow Food Tarsus Yeryüzü Pazarı ile kentte dolu dolu 3 gün yaşanacağını belirterek, ‘’Kültürden sanata, spordan gastronomiye kadar bol aktiviteli coşku dolu 3 gün yaşayacağımız festival için herkesi Tarsus’a bekliyoruz.’’ dedi.

Df5De603 17F1 4F95 98A8 3C4D88183648 Mersin Cem Adrian Konseri, Mersin Derya Uluğ Konseri, Mersin Kasım Ayı Konserleri, Mersin Konser 2022, Mersin Konser Haberleri, Mersin Konser Programı, Mersin Zeynep Bastık Konseri, Mersin'De Son Dakika, Tarsus Konser Haberleri

‘’Bu coşkuda buluşmak için herkesi Tarsus’a bekliyoruz.’’ diyen Tarsus TSO Başkanı Koçak, ‘’Tarsus’un her caddesi şenlenecek. Konserler, sergiler, söyleşiler, festival korteji, yamaç paraşütü, bisiklet turu, sokak etkinlikleri, çocuk atölyeleri, pazarlar, üretici stantları ile atölye çalışmaları ve daha birçok aktivitenin yapılacağı 3 gün süresince Tarsus renklenecek. Tarsus’un tanınmasına katkı sağlayacak festivalin başarılı geçmesini ve önümüzdeki yıllara da taşınarak kalıcı hale gelmesini diliyoruz.  Üyelerimiz başta olmak üzere esnaflarımızın festival süresince geç saatlere kadar iş yerlerini açık tutmasını, tüm hazırlıklarını bu doğrultuda yapmasını ve tüm Tarsusluların etkinlikleri sahiplenmesini ve güzel bir ev sahipliği bekliyoruz.’’diye konuştu.

‘’Uluslararası Tarsus Festivali’nde 4 Kasım’da Cem Adrian, 5 Kasım’da Derya Uluğ ve 6 Kasımda Zeynep Bastık konseri düzenlenecek. Konser Tarsus Cumhuriyet Alanında gerçekleşecek. Festival çerçevesinde birçok sosyal etkinlikler de düzenlenecek.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)