Mersin Haber

Mersin’de Gençlerin İlk Oyu Vahap Seçer’e

Mersin’de gezi sırasında Seçer’e yoğun ilgi gösteren gençler, böyle bir Başkan’ları olduğu için duydukları mutluluğu ifade etti. İlk defa oy kullanacağını belirten bir genç ise Vahap Seçer’e; “İlk oyum size” dedi.

Mersin’de Gençlerin İlk Oyu Vahap Seçer’e
Yayınlama: 17.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:52
A+
A-

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Mersinli yurttaşlar ile bir araya gelmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Palm City AVM’yi ve Hürriyet Mahallesi’nde kurulan pazar yerini ziyaret eden Seçer, gezisi sırasında çocuk, genç ve yaş almış herkesin ‘memnuniyet’ifadeleriyle karşılaştı.

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanlığı tarafından Palm City AVM’de düzenlenen ‘Güneş Gözlem Etkinliği’ni ziyaret eden Seçer, burada çocuklarla birlikte güneşi gözlemledi ve eğlenceli dakikalar geçirdi.

 

Daha sonra AVM’yi gezen Seçer, yurttaşlarla sohbet etti. AVM içerisinde hizmet veren işletmeleri de gezen Seçer, çalışanlara ‘Kolay gelsin’ dileklerinde bulundu. Seçer ile sohbet eden bir aile ‘El Bebek Gül Bebek’ destek paketinden yararlandıklarını söyleyerek, Büyükşehir’in hizmetleri için teşekkür etti. Seçer’i gördüğü için çok mutlu olduğunu söyleyen bir yurttaş da; “Her şey için teşekkürler. Mersin’i o kadar güzel yaptınız ki” diyerek duygularını ifade etti.

 

ÇOCUKLARDAN MERCAN TEŞEKKÜRÜ

Seçer’in gezi sırasında karşılaştığı çocuklar ise ‘Mercan 100. Yıl İklim ve Çevre Bilim Merkezi’ni ziyaret ettiklerini söyleyerek, merkez için teşekkürlerini Seçer’e sarılarak gösterdiler. Seçer de çocuklarla bol bol sohbet ederek, ailelerine çocuklarını Büyükşehir’in etkinliklerine götürmeleri çağrısında bulundu.

 

GENÇLERİN İLK OYU SEÇER’E

Gezi sırasında Seçer’e yoğun ilgi gösteren gençler, böyle bir Başkan’ları olduğu için duydukları mutluluğu ifade etti. Seçer’i çok sevdiğini de söyleyen gençler, kendisine başarı dileklerinde bulundu. İlk defa oy kullanacağını belirten bir genç ise Seçer’e; “İlk oyum size” derken bir yurttaş da; “Büyük destekçinizim. Büyükşehir’de oyumuz ailecek size” dedi.

 

HÜRRİYET MAHALLESİ HALKINDAN SEÇER’E: “YİNE BAŞKAN OLARAK ARAMIZDA OLACAKSINIZ”

Ardından Yenişehir İlçesi’ne bağlı Hürriyet Mahallesi’nde pazar yeri ziyareti yapan Seçer, yurttaşlar ve pazar esnafının “Hoş geldin Başkan” sözleriyle karşılandı. Seçer’e; “Sizden çok memnunuz” diyen yurttaşlar her zaman kendisini destekleyeceklerini söyledi. Seçer’in her zaman halkın arasında olduğunu söyleyen bir yurttaş ise, “Gelecek dönem de yine Başkan olarak aramızda olacaksınız” ifadelerine yer verdi.Seçer pazardan yurttaşların iyi dilekleriyle ayrıldı.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.