Mersin Haber

Mersin’de Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adaylarının Afişleri, Ağaçlara Çakılınca Tepki Çekti

Mersin’de Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adaylarının Afişleri, Ağaçlara Çakılınca Tepki Çekti
Yayınlama: 22.02.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:44
A+
A-

Mezitli ilçesinde Cumhur İttifak‘nın Büyükşehir ve Mezitli Belediye Başkan adaylarının seçim afiş ve bayrakları, Mezitli girişinden Tece çıkışına kadar uzanan Mezitli-Tece karayolundaki orta refüjlerdeki ağaçlara büyük çivilerle çakılması, bölge sakinleri tarafından büyük tepkiyle karşılanıyor. Dün gece itibariyle ağaçlara çakılan resim ve afişler, özellikle Mezitli-Tece karayolundan geçen vatandaşlar arasında eleştirilere neden oluyor.

Serdar Soydan ve Mevlut Ekmekçi’nin afiş ve bayraklarına çivileme yönteminin hangi amaçla yapıldığı konusunda kamuoyu merak içinde bekliyor.

Sonses.tv’nin haberine göre Ağaçlara çakılan büyük çivilerle zarar gören çevre, çevreci vatandaşların da tepkisini çekiyor. Konuyla ilgili olarak yetkililerden herhangi bir açıklama gelmemesi ise dikkat çekiyor. Mezitli-Tece karayolundaki orta refüşe çakılan afiş ve bayrakların, yeşil alanlara zarar verdiği ve bu durumun çevre bilincine aykırı olduğu belirtiliyor.

Mezitli ve Tece halkı, bu durumu gündeme taşıyarak çevre dostu ve estetik bir seçim atmosferi talep ederken, Serdar Soydan ve  Mevlut Ekmekçi’nin afiş ve bayraklarının çivileme yöntemiyle ağaçlara çakılmasının hangi kafanın ürünü olduğu konusunda bir açıklamayı kamuoyu merak içinde bekliyor.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.