Mersin Haber

Mersin’de 3 mahalleye müjde: Yeni kültür ve taziye evi yapılacak!

Mersin’de 3 mahalleye müjde: Yeni kültür ve taziye evi yapılacak!
Yayınlama: 01.06.2024
A+
A-

Mersin’in merkez ilçesi Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, Kültür ve Taziye Evleri’nin halkın önemli bir ihtiyacını karşıladığını söyledi.

Kurdali Mahallesi’nde yapımı tamamlanma aşamasında olan, Güneykent ve Demirtaş Mahalleleri’nde inşaat çalışmaları devam eden Kültür ve Taziye Evi’nde incelemelerde bulunan Başkan Yıldız; “Vatandaşlarımızın taziyelerini daha nezih bir ortamda kabul edeceği ve mevlid programlarını düzenleyebileceği Kültür ve Taziye Evlerimizi en kısa zamanda tamamlayacağız” dedi.

Göreve başladığı günden bu yana sürekli esnaf ve vatandaşlarla görüşerek talep ve önerilerini değerlendiren Başkan Yıldız, Kurdali Mahallesi’ndeki Kültür ve Taziye Evi incelemesinde Mahalle Muhtarı Abdullah İnan ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Başkan Yıldız, burada bir açıklama yaparak; “Kurdali Mahallemizde bir hayırsever yurttaşımız ile birlikte yaptığımız Kültür ve Tazi Evimizi inceledik. İç tefrişatı ile elektrik ve su hattının çekilmesinin ardından burayı en kısa zamanda mahalle sakinlerinin ve ilçe halkının kullanımına sunacağız” diye konuştu.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.