Mersin’de 21 saat su kesintisi yaşanacak: Kovaları, şişeleri doldurun!

Mersin’de 21 saat su kesintisi yaşanacak: Kovaları, şişeleri doldurun!
Yayınlama: 04.12.2023

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) tarafından duyurusu yapılan su kesintisi 21 saat sürecek. Mersin’in Silifke ilçesinde yaşayan vatandaşların su kesintisine yönelik önlem alması gerektiği belirtildi.  Mersin’in Silifke ilçesinde 4 Aralık ve 5 Aralık 2023 tarihinde gerçekleşecek olan bir su kesintisi planlanmıştır. Bu haberimizde, kesintinin etkileyeceği ilçeler, kesintinin süresi ve suyun ne zaman tekrar akacağı hakkında bilgiler verilecektir.

Kesintiden Etkilenecek İlçe ve Mahalle

Mersin’de planlanan bu su kesintisi, bazı ilçelerde gerçekleştirilecek olan altyapı iyileştirme çalışmaları ve bakım nedeniyle uygulanacaktır. Kesintiden etkilenecek ilçeler, su şebekesindeki iyileştirme ve onarım çalışmalarının yoğunluğuna bağlı olarak belirlenmiştir. Kesintinin etkileyeceği ilçelerin tam listesi ve kesintinin sebepleri, ilgili su dağıtım şirketinin resmi duyurularında yer almakta olup, vatandaşların bu bilgilere erişimi için şirketin web sitesi ve sosyal medya kanallarının takip edilmesi önerilir.

İşte Mersin’in Silifke ilçesinde 21 saat su kesintisi yaşanacak mahalle ve kesinti saat aralığı..

Silifke’nin Narlıkuyu mahallesi teknik arızadan kaynaklanan uzunlukta saat 15.00’a kadar su kesintisi yaşanacaktır. 04.12.2023 18:20 – 05.12.2023 15:00

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.