Mersin Haber

Mersin Pazarcılar Odası Başkan Adayı Rıfat Özmen’den Kurban Bayramı Mesajı

Mersin Pazarcılar Odası Başkan Adayı Rıfat Özmen’den Kurban Bayramı Mesajı
Yayınlama: 15.06.2024
Düzenleme: 15.06.2024 00:31
A+
A-

Mersin Pazarcılar Odası Başkan Adayı Rıfat Özmen, Kurban Bayramı’nı kutladı. Pazarcılar Odası Başkan Adayı Rıfat Özmen, Kurban Bayramı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, bayramların barışa ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.

Yeni dönemde yapılacak Mersin Pazarcılar Odası’na Başkan adayı olduğunu açıklayan Rıfat Özmen, Kurban Bayramı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Bayramların kalkınmaya ve birliğe vesile olmasını dileyen Özmen, mesajında şu ifadelere yer verdi; ”Huzur ve bereket atmosferinde bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek bayramın, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini, sevgi ve hoşgörü ortamında geçmesini diliyorum. Kurban Bayramı’mız mübarek olsun’’ ifadelerini kullandı

Bayramlarda dayanışmayı ve kaynaşmayı artırmanın önemli olduğunu kaydeden Özmen, “Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. “Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bu vesileyle herkesin bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: Kopyalama!