Mersin Haber

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Belli Oldu

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Belli Oldu
Yayınlama: 19.01.2023
A+
A-

S. S. Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi mevcut başkanı Sabit Yelkovan, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

S. S. Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinde olağan genel kurul yapıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulda tek liste ile seçime gidildi. Büyük bir katılımın olduğu seçimde mevcut Başkan Sabit Yelkovan başarılı çalışmalarının karşılığını alarak yeniden başkan seçildi.

SABİT YELKOVAN YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Genel kurul sonrası yeniden başkan seçilmesinden dolayı katılımcılara teşekkür eden Başkan Sabit Yelkovan, “Biz esnafımızın ve sanatkarımızın sorunlarını bilerek yola çıktı. Bu sorunların çözümü noktasında da elimizden gelen her şeyi yaptık ve esnaf ve sanatkarımızın her zaman yanında olduk. Çalışmalarımızın da karşılığını alarak esnaf ve sanatkarımızı bizi tekrardan başkanlığa layık gördü. Bu güveni boşa çıkarmayarak çalışmaya esnafımız ve sanatkarımız için üretmeye devam edeceğiz. Biz sorunları çok iyi biliyoruz ve bu sorunları kısa sürede çözmek içinde tüm gayretimizle mücadelemizi sürdüreceğiz.” dedi.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
error: Content is protected !!