Mersin Büyükşehir’e İttifakları Sarsacak Bağımsız Aday Geliyor

Mersin Büyükşehir’e İttifakları Sarsacak Bağımsız Aday Geliyor
Yayınlama: 16.02.2024

31 Mart Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimler öncesi aday başvuruları için sona yaklaşılırken Mersin Büyükşehir Belediyesi için sürpriz Mersin kamuoyunda seçimlerin dengesini değiştirecek bir adayın Bağımsız Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olabileceği kulis bilgisine ulaştık.

BÜYÜKŞEHİR İÇİN BAĞIMSIZ ADAY

Mersin Büyükşehir Belediyesi için sadece DEM Parti kararını açıklamazken diğer partiler adaylarını kamuoyuna duyurdular. Bugün eriştiğimiz kulis bilgilerine göre; DEM Parti aday çıkarmadığı taktirde Mersin’in kamuoyunun yakından tanıdığı bir ismin Bağımsız Büyükşehir adayı olması bekleniyor. Mersin’de güçlü siyaset üreten ve kamuoyunun yakından tanıdığı isim kulisleri hareketlendirdi. Bir dönem Mersin’de belediye başkan adayı olan, İş dünyasının yakından tanıdığı İş İnsanının ” Halkımız çaresiz, seçeneksiz ve alternatifsiz değil, CHP ve MHP adayına oy vermek zorunda değildir.” diyerek hazırlıklarını sürdürüyor. Kendini siyasi olarak yalnız hisseden insanların adayı olduğunu belirten isim alternatifsiz kalınmaması gerektiğini belirtiyor.

Bağımsız Mersin Büyükşehir Belediyesi adayı olacak kişinin kulis bilgisine eriştik aday DEM Parti’nin aday çıkarmaması halinde Mersin kamuoyunu sarsacak bir aday olduğuna tüm Mersin’de yaşayan insanlar ismi açıkladığımızda buna şahit olacaktır.

 

 

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: İzinsiz Haberleri Kopyalamayın!