Mersin Haber

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı
Yayınlama: 19.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:52
A+
A-

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda hizmet vermeye başladı. Taş Bina’nın Kent Boşaltılıp Kent Müzesi yapılmaya başlanmasından dolayı Büyükşehir Belediyesinin taşınma süreci sona erdi.

Güne yeni hizmet binasında başlayan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer de hizmet binasının personele ve Mersin halkına hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

 

Taş Bina’nın boşaltılması ve Kent Müzesi olması için çalışmalara başlanmasının ardından Büyükşehir’in Taş Bina’daki birimleri artık eski Marinavista binasında hizmet verecek.

 

Yeni hizmet binasının bünyesinde Başkanlık, Özel Kalem Müdürlüğü, Genel Sekreterlik, Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, 1. Hukuk Müşavirliği, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı ile Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı birimleri yer alıyor.

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Mersin halkına hizmet vereceği Belediye binasının adresi şu şekilde:  Kültür Mahallesi 4304 Sokak No:1  (Çamlıbel Balıkçı Barınağı karşısı ) Akdeniz/MERSİN

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.