Mersin Haber

Mersin, Adana, Hatay ve Antalya’ya güzel haber geldi!

Mersin, Adana, Hatay ve Antalya’ya güzel haber geldi!
Yayınlama: 25.06.2024
Düzenleme: 25.06.2024 15:48
A+
A-

Türkiye’de Yaz sıcakları yurdun dört bir yanını etkisi altına almışken müjdeli haber Mersin, Adana, Hatay ve Antalya’ya geldi.

Türkiye’nin güneyindeki illerimiz Mersin, Adana, Hatay, Antalya,  Osmaniye, Kahramanmaraş ve Kilis’e yönelik müjdeli bir haber geldi. Sıcak hava 1 hafta boyunca ara verecek, çok güzel bir haber olarak değerlendirildi.

Kurban bayramı tatil dönüşünde vatandaşlarımızı da sıkıntılı günler bekliyor. Mevcut işlerinde İşbaşlarının yapılmasıyla birlikte vatandaşlar da yeniden işlerine gitmek için evden çıkmaya başlayacak. Ancak yaz sıcaklıkları da vatandaşlara rahat vermeyecek. Meteoroloji uzmanı Gökhan Günerler sosyal medya hesabından Mersin, Adana, Hatay, Antalya,  Osmaniye, Kahramanmaraş ve Kilis’e güzel bir haber verdi.

SICAK HAVA 1 HAFTA BOYUNCA MOLA VERECEK 

Hatay, Adana, Antalya, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Kilis için müjdeli haber şu şekilde: “Yazın tam ortasında sıcaklıklar üstümüze çökmüş iken sevindirci haber vereyim sizlere. 28 haziran’dan itibaren Kuzey kesimler serin havanın etkisinde kalacak, bu serinlik Güney kesimlerdeki aşırı sıcak havanın bir haftalığına mola vermesi bekleniyor. Yağış durumuna sonra bakarız” dedi.

Mersin Adana Hatay Antalya Osmaniye Kahramanmaras Adana, Antalya, Hatay, Kahramanmaraş, Mersin, Osmaniye

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: Kopyalama!