Mersin Haber

Kemal Düzün Çilek Mahallesi Muhtar Adayı Oldu

Kemal Düzün Çilek Mahallesi Muhtar Adayı Oldu
Yayınlama: 29.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:52
A+
A-

Seçimlere sayılı günler kala yerel seçimlerin en kıyasıya yarışının yaşandığı seçimler olan muhtarlık yarışında her geçen gün yeni ve güçlü muhtar adayı isimlerini kaleme almaya devam ediyoruz. Çilek Mahallesi Muhtar Adayı Kemal Düzün kimdir, nerelidir ve mesleği nedir tanıyalım?

Bugünde Akdeniz İlçesi’nin Çilek Mahallesi’nde ”Lafla Değil Çözümle Geliyoruz” diyerek muhtar adayı olan Çilek Mahallesinde kadınların, çocukların ve gençlerin tüm mahallenin sesi olacak Kemal Düzün’ü tanıtacağız.

KEMAL DÜZÜN KİMDİR?

Yıllardır yaşadığı mahalleye hizmet etmek adına ”Çilek Mahallesi’ ne Lafla Değil Çözümle Geliyoruz” diyerek muhtarlık yarışında bende varım diyerek aday olan Düzün , Diyarbakır’ın Çınar İlçesinde dünyaya geldi. 40 yaşındadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Eğitim ve öğretim hayatını Mersin’de tamamladı. Türk Telekom operatör olarak halka hizmet sunmaktadır.
31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde muhtarlık yarışında 35 yıldır yaşadığı mahalleye hizmet etmek adına aday olarak bende bu göreve talibim diyerek Çilek Mahallesi Muhtar adayı oldu.

KEMAL DÜZÜN’ÜN AZA ÜYELERİ KİMLERDİR?

Mahallenin birbirinden kıymetli farklı sektörlerden yıllarca mahallede yaşayan mahalleyi daha da güzel yapıp mahallenin sorunlarını çözecek insanlar Kemal Düzün ile yol yürümeyi seçip Muhtar Heyeti Aza Üyesi oldular.

1.Mehmet Yalçın

2.Ali Daniş

3.Fethi Açıl

4.Adem Gezen

5.Süleyman Eşsizoğlu

6.İskender Demir

7.Harun Önder Sınacı

8.Ömer Demir

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.