Mersin Haber

İzzeddin Alkan Yeniden Refah Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı

İzzeddin Alkan Yeniden Refah Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı
Yayınlama: 22.03.2024
A+
A-

31 Mart Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimlerde Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının tanıtımına devam ediyoruz. Bugünde ”Birlikte Geleceğe Mersin” sloganıyla Yeniden Refah Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak halkta projeleriyle etki uyandıran Mersin’i Milli Görüş Belediyeciliği ile taçlandırmak isteyen İzzeddin Alkan’ı haber sayfamızda Mersin kamuoyuna tanıtacağız.

İzzeddin Alkan Kimdir, nerelidir, kaç yaşında ve mesleği nedir tanıyalım.

İZZEDDİN ALKAN

1976 Mardin’in Ömerli İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. 47 yaşındadır. Lise eğitimini Düzce’de tamamlayarak 1996 yılında tasarımcı olarak çalışma hayatına başladı. 1999 yılında kendi adıma Tasarım Ofisini açarak tasarım sektöründe 24 yılı aşkın süre içerisinde faaliyet sürdürdü. İstanbul, Dubai ve Mersin ofisleriyle yurtdışı ağırlıklı sürdürdügü çalışmalarıyla iş hayatına devam etmektedir. Anadolu üniversitesinin İktisat fakültesi ve İletişim Fakültelerinde eğitimimi tamamladı. Arapça ve İngilizce eğitimi aldı.. Evli ve 2 çocuk sahibidir.

Siyaset hayatına  1994 yılından itibaren Milli görüş çizgisinde bulunarak başladı. 1995 yılında Refah Partisine üye oldu. Sonrasında herhangi bir siyasi parti üyeliği ve faaliyeti olmadı. 2018-2019 Milletvekili ve Belediye seçimlerinde Ak Partili Milletvekili ve Belediye başkan adaylarına kurumsal danışmanlık hizmeti verdi. Cumhurbaşkanlığına 3 ayrı proje sundu. 2019 yılında Yeniden Refah Partisine katılarak faaliyetlerime başladı. Yeniden Refah Partisi Mersin İl Yönetiminde AR-GE Başkanlığı, Mersin Milletvekili Adaylığı, yeni dönem yönetiminde ise Siyasal İşler Başkanlığı görevini başarıyla yürüttü.

31 Mart Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimlerde de partisi Yeniden Refah Partisi’nin bayrağını Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne taşıyıp Mersin’i Milli Görüş belediyeciliği ile tanıştırmak adına Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oldu.

 

 

 

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.