Mersin Haber

İzzeddin Alkan Yeniden Refah Partisi Bir Umut Oldu

İzzeddin Alkan Yeniden Refah Partisi Bir Umut Oldu
Yayınlama: 26.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:53
A+
A-

Yeniden Refah Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İzzeddin Alkan konuk olduğu televizyon programında Yeniden Refah Partisi’nin ”Bir Umut Oldu” diyerek Mersin’e yapacakları projeler ve gündem hakkında  değerlendirmelerde bulundu.

ALKAN ”HALK SAHADA BİZİ GÖRMEKTEN MENNUN”

Alkan: ” Yeniden Refah Partisi 1996 yılındaki gösterdiği perfonmansı 1994 yılındaki belediyecilik anlayışı insanlarımızda çok güzel hatıralar bırakmış durumda çok güzel eserler bıraktı. Mevcut sistemde 25 yıldır hem muhalefet olsun iktidar olsun halkımızın taleplerini karşılayamadığı için Yeniden Refah Partisi ”Çalınan Yeni Bir Kapıdır.”

İnsanlar bizden çözüm istiyor artık bir alternatif olun diyor. Halkımızın sorunlarına eğilin doğruya doğruya yanlışa yanlış deyin doğru yapılanları takdir edin yanlış yapılanları eleştirin ülkemize milletimize bir refah gelsin diyorlar. Sahada sıkışmışlıktan bir kurtuluş reçetesi olarak Yeniden refah Partisi görülüyor. Halk sahada Yeniden Refah Partisi’nin görmekten memnuniyetini bildiriyor.

YENİDEN REFAH PARTİSİ BİR UMUT

Halk bize diyor gelin bu işi bir değiştirelim bu statüko devam etmesin şeklinde halktan cevaplar alıyoruz. Yeniden Refah Partisi halkın umudu olmuş vaziyettedir. Yeniden Refah Partisi ”Bir Umut Olarak” halkın karşısına çıkıyor.

 

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.