Mersin Haber

İYİ Parti Mersin’de Büyük Krizde: Mezitli İlçe Yönetimi Görevden Alındı

İYİ Parti Mersin’de Büyük Krizde: Mezitli İlçe Yönetimi Görevden Alındı
Yayınlama: 20.01.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:44
A+
A-

İYİ Parti Mersin İl Başkanı Av. Suat Şahin, bugün yazılı bir açıklama yaparak, Mezitli ilçe başkanı ve yönetimini görevden aldığını duyurdu. Yaşanan krizin boyutları İYİ Parti’nin Mersin’de yaşadığı problemleri de gözler önüne serdi. 

MEZİTLİ İYİ PARTİ YÖNETİMİ GÖREVDEN ALINDI

İYİ Parti Mersin İl Başkanlığından yapılan açıklamada Mezitli ilçe Teşkilatının 19.01.2024 tarihi itibari ile görevden el çektirildiği yazılı bir tebligat yapılarak duyuruldu.

PARTİ KARARLARINA UYMUYORLAR, EMİRLERİ DİNLEMİYORLAR

İYİ parti İlçe Yönetiminin Parti kararlarına uymadıkları ve emirleri dinlemedikleri de belirtilen, Erhan Antalya Başkanlığındaki Mezitli ilçesi yönetimin tümü bu nedenle görevden alındı.

GÖREVDEN ALINAN BAŞKAN PARTİYE AİT KARAR DEFTERİ VE BELGELERİ TESLİM ETMEMİŞ

Yapılan açıklamada, İlçe Başkanı Ertan Antalyalı’nın karar defterini parti teşkilatından alarak vermediği, bu konuda yasal yollara başvurulacağı da ayrıca belirtiliyor. İYİ parti Mersin İl Başkanlığının ilgili yazısında 19.04.2024 tarihi itibari ile ilçe yönetiminin görevden alındığı, bu tarih ve bundan sonra almış olduğu hiçbir kararın da geçerli olmadığı da açıklandı. Mersin İl Başkanlığının konuyla ilgili yaptığı yazışmalar ise basına ve kamuoyuna gönderildi.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.