Pazar, Ekim 1, 2023

İş İnsanı Najem Aldeen Shakra’dan Ramazan Bayramı Mesajı

NS Group Yönetim Kurulu Başkanı, İş İnsanı Najem Aldeen Shakra, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

NS Group Yönetim Kurulu Başkanı, İş İnsanı Najem Aldeen Shakra, mesajında, bayramların millet olma şuurunun şekillendiği özel günler olduğunu kaydetti.

 

Bayramların, köklü geçmişin ışığında geleneklerin geleceğe aktarılmasında önemli bir yer tutan, herkesin kucaklaştığı zaman dilimleri olduğunu belirten Shakra, “Özellikle ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrasında tüm milletimizin seferber olarak, mağdur olan vatandaşlarımıza yardım eli uzatması bizi bir araya getiren ortak duygularımızın en somut göstergelerinden biridir. Bu vesile ile asrın felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı bir kez daha rahmetle anarken, bu zorlu dönemde birlik ve beraberlik duygularının daha da önem kazandığını vurgulamak istiyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Bayramda, bir araya gelerek, birlikte sevinip, paylaşmanın hazzını yaşayacaklarını belirten Shakra, “Bu vesileyle, tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler