Mersin Haber

İş İnsanı Najem Aldeen Shakra’dan 30 Ağustos Mesajı

İş İnsanı Najem Aldeen Shakra’dan 30 Ağustos Mesajı
Yayınlama: 29.08.2022
A+
A-

NS Group Yönetim Kurulu Başkanı, İş İnsanı Najem Aldeen Shakra, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

İş İnsanı Najem Aldeen Shakra, ‘’30 Ağustos ruhunun ebediyen devam edeceğini ve daha nice sosyal, siyasal anlamlarda zaferlerle cumhuriyetimizin taçlanacağını belirtti.

NS Group Yönetim Kurulu Başkanı Shakra sözlerinin devamında; “30 Ağustos Zaferi, savaş meydanlarında kazanılan askeri zaferin ötesinde, tarihi şanlı zaferlerle dolu Aziz Milletimizin bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğini gösteren ve kurtuluş mücadelesi veren diğer ulusları cesaretlendirerek, mücadele etmelerini sağlayan bir zafer olmuştur” dedi.

Shakra, ‘’Bağımsızlık ve özgürlük karakteri olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları bundan 100 yıl önce Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile ülkemizin bölünmez bütünlüğünü tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. Millet olarak bu destansı başarının coşkusunu ve gururunu bir kez daha yaşıyoruz. Kuva-yi Milliye ruhu içerisinde ülkemizin bölünmez bütünlüğü adına canını seve seve veren ve şehitlik mertebesine ulaşan tüm kahramanlarımızı bir kez daha anıyor, Allah’tan rahmet diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum’’ ifadelerini kullandı.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)