İş İnsanı Najem Aldeen Shakra, Kadir Gecesi’ni Kutladı

İş İnsanı Najem Aldeen Shakra, Kadir Gecesi’ni Kutladı
Yayınlama: 27.04.2022

NS Group Yönetim Kurulu Başkanı, İş İnsanı Najem Aldeen Shakra, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayınladı.

İş İnsanı Najem Aldeen Shakra, mübarek Kadir Gecesi’ne ulaşmış olmanın manevi hazzını ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Kadir Gecesi, alemlere rahmet olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gün kabul edilmesi bakımından kutsal bir öneme sahiptir ve Kur’an-ı Kerim’de buyrulduğu gibi bin aydan daha hayırlı bir gecedir. Bu mübarek gecenin feyiz ve bereketinin ülkemizin her bölgesine ulaşmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

İslam dini; kardeşliğin, birliğin, beraberliğin ve barışın ön planda olduğu çok yüce bir dindir. Cenab-ı Allah kullarına; günahlarından arınması, tövbe etmesi, küslüklere son vermesi için sayısız fırsatlar sunmaktadır.

“Bin aydan daha hayırlı” olduğu müjdelenen Kadir Gecesi, bunlardan belki de en önemlisi ve en önde gelenlerinden bir tanesidir. Bu gece tan yeri ağarıncaya dek af, rahmet ve selamet kapıları ardına kadar açık olup, tüm inananların dua ve dilekleri manevi güzelliklerle buluşturacaktır. Bu mübarek gece vesilesiyle Kadir Gecesi’nin ülkemize, milletimize ve tüm İslam Alemine sağlık, huzur ve bereket getirmesini diliyorum. Kadir Gecemiz Mübarek Olsun’’ şeklinde konuştu.