Mersin Haber

İş İnsanı Mustafa Özdamar, Öğretmenler Gününü Kutladı

İş İnsanı Mustafa Özdamar, Öğretmenler Gününü Kutladı
Yayınlama: 23.11.2022
A+
A-

Turizm, Taşıma, Akaryakıt sektörünün tanınan işadamlarından Mersin Ticaret Sanayi Odası Meclis Üyesi ve Özdamar Turizmin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özdamar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

İş İnsanı Mustafa Özdamar yayınladığı kutlama mesajında; “Türkiye Cumhuriyeti’ni aydınlık yarınlara taşıyacak nesiller yetiştiren kıymetli öğretmenlerimin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlamanın mutluluğunu yaşıyorum.

 

Öğretmenlerimiz;

 

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştiren, milli ve manevi değerlerimizi doğru insan ve vatandaş olmayı, vatan ve millet sevgisini öğreten, bütün mesleklere yol göstericilik yapan, ilim ve irfan ile donatan, her koşulda öncelikle eğitim diyen neferlerimizdir.

 

Öğretmenlerimiz;

 

Gelecek nesillerin yetişmesinde, olgunlaşmasında, fikir ve kanaat sahibi olmalarında hayati bir rolü olan öğretmenlerimizin, aziz milletimizin varlığı açısından taşıdığı önem hiçbir şeyle kıyaslanamayacak kadar büyüktür.

 

Bu vesileyle, milli ve yerli, aydınlanma ve çağdaşlaşma mücadelesine bir ömür vermiş başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Şehit öğretmenlerimize ve vefat eden bütün öğretmenlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun.

 

Görevi başında ki öğretmenlerimize başarılar diliyor, emekli öğretmenlerimize sağlık ve esenlikler temenni ediyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle;

 

Başta başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor; sevgili yavrularımıza öğretmenleriyle birlikte başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)