İş İnsanı Habip Abi’den Kadir Gecesi Mesajı

İş İnsanı Habip Abi’den Kadir Gecesi Mesajı
Yayınlama: 27.04.2022

Abisan Yapı Market Yönetim Kurulu Başkanı, İş İnsanı Habip Abi, Kadir Gecesi dolayısı ile mesaj yayınladı.

İş insanı Habip Abi: “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayının sonuna yaklaşırken bin aydan daha hayırlı olduğu yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’de bildirilen Kadir Gecesi’ne bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu doyasıya yaşamaktayız.

Kadir Gecesi, alemlere rahmet olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir. Bizleri böyle kıymetli, bereketli, izzetli bir geceye eriştirdiği için Rabbimize hamd ü senalar ediyoruz.

Kadir Gecesi, tüm insanlığın kadrini yücelten bir gecedir. Zira Rabbimiz bu gecede gönderdiği Kur’an-ı Kerim ile insanlığı muhatap almış, son ve mükemmel din olan İslam ile insanlığı şereflendirmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle İslâm âleminin mübarek Kadir Gecesini en içten temenni ve duygularla kutluyorum.  Kadir Gecesinin feyz ve bereketinden hepimizin nasiplenmesini, dua ve niyazlarımızın kabul olmasını ve topyekûn insanlığın geçmekte olduğu zorlu süreçten bir an evvel kurtulmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum” dedi.