Mersin Haber

İdris Üstemel’den Üç Aylar Mesajı

İdris Üstemel’den Üç Aylar Mesajı
Yayınlama: 23.01.2023

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi ve Toroslar Belediye Meclis Üyesi İdris Üstemel, üç ayların başlangıcı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İdris Üstemel mesajında; Regaip, Miraç, Berat Kandillerini ve Kadir Gecesini barındıran Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içine alan mübarek üç aylara erişmiş olmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşadığımızı belirtti.

Üstemel: “Bugünler Rabbimizin insanlığa sunduğu bereket ve rahmet dolu dönemlerdir. Dayanışma, yardımlaşma, merhamet hislerimizin üst noktaya ulaştığı, insanlığın erdemlerinin ve güzelliklerinin ortaya çıktığı aylardır. Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu ayları Rabbimize yaklaşmak için ibadet ve tövbeyle değerlendirirken, birbirimizle yakınlaşmak, kardeşliğimizi pekiştirmek, aramızdaki anlaşmazlıkları kardeşlik potası içinde eritmek için de bir fırsat olarak görmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün İslam aleminin üç aylarını tebrik eder, bu mübarek günlerin İslam aleminin ve milletimizin birlik, beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)