Mersin Haber

Her kesimi bir araya toplayan Ahmet Serkan Tuncer, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Her kesimi bir araya toplayan Ahmet Serkan Tuncer, seçim çalışmalarını sürdürüyor
Yayınlama: 16.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:52
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer’in adaylığı siyasi parti fark etmeksizin herkesimden destek bulmaya devam ediyor. Mezitli’yi tanıyan bilen Tuncer’in vizyonu ile ilçe daha modern bir hal almaya devam edecek.

 

Genç ve sevilen profile sahip olan Ahmet Serkan Tuncer, adaylığı açıklandığından beri birçok kesimden büyük bir ilgi görüyor. Tuncer’in Adaylığı açıkladıktan sonra İYİ Parti, DEVA ve Demokrat Parti ile başka partilerden çok sayıda isim partisinden istifa edip Tuncer’in yanında yer alıp sahada seçim çalışması yapıyorlar.

 

Mezitli’de siyaset üstü bir profil çizen ve her kesime hitap eden Tuncer, şimdi taşıdığı CHP rozetini göreve geldikten sonra çıkartıp yakasında her kesimin belediye başkanı olacağının güvenini veriyor. Mezitli’nin tüm bölgelerine mahallelerine aynı eşit hizmeti yapacağının sözünü veren Tuncer, ilçenin köylerini tek tek ziyaret ediyor.

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile uyumlu çalışan Tuncer, göreve geldiğinde Büyükşehir ile el ele Mezitli için önemli çalışmalar yapmayı planlıyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi,  kamu kurumları ve sivil toplum örgütleriyle güçlü bir ilişkisi olan Tuncer, göreve geldiğinde belediyeyi halkla birlikte yönetmeyi esas alıyor.

 

Gittiği yerlerde özellikle kadın ve gençlerden yoğun bir ilgi gören Tuncer, genç başkan adayı olmasından dolayı her kesimi etrafında toparlayabiliyor. Profesyonel seçim kampanyası yürüten Tuncer, özellikle sosyal medyada büyük bir ilgi ve beğeni görüyor.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.