Mersin Haber

Haluk Bozdoğan’dan açıklama: ”Kimsenin şüphesi olmasın!”

Haluk Bozdoğan’dan açıklama: ”Kimsenin şüphesi olmasın!”
Yayınlama: 20.01.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:44
A+
A-
CHP PM üyeleri tarafından 31 Mart seçimlerinde aday gösterilmeyen Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın tepkisi sürüyor. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bozdoğan, ”Kimsenin şüphesi olmasın; halkız, haklıyız, kazanacağız” ifadelerini kullandı. 
Tarsus Belediye Başkanı ve bağımsız adayı Haluk Bozdoğan’ın CHP’ye karşı gösterdiği tepki devam ediyor. Bozdoğan yayınladığı son açıklamasında şu ifadeleri kullandı: ” Yeryüzünde hiçbir örgüt-teşkilat yoktur ki halkın üzerinde olsun. Bağımsız Tarsus Hareketi’ni başlattığımız 11 Ocak 2024 tarihinden itibaren Tarsus Belediye Başkanı adayı çıkaran tüm partiler, Haluk Bozdoğan düşmanlığı yaparak siyasi faaliyetlerini sürdürmeye çalışıyorlar. Çünkü KORKUYORLAR. Korktukları Haluk Bozdoğan değil. Haluk Bozdoğan’ın sırtını herhangi bir siyasi partiye değil halka yaslayarak bu seçimi kazanmasından yani HALKTAN KORKUYORLAR. Girdikleri her ortamda, karşılaştıkları her vatandaşa, “parti desteği olmadan seçim kazanılamaz” demeleri bundandır.
HALK BİLİYOR!
Haluk Bozdoğan’ın her siyasi düşünceye mensup vatandaşı kucaklayarak, sadece hizmet odaklı çalışırken;
Kimlerin “Siyasi Tetikçi” olduğunu,
Haluk Bozdoğan’ın Atatürk devrimleri doğrultusunda çalışmalar yaparken; Kimlerin “Okyanus Ötesinden Medet Umduğunu”
Haluk Bozdoğan, hiçbir işçinin ekmeği ile uğraşmayıp, işçilerin emeğini yüceltirken; Kimlerin sermayenin içinden gelip “Sermaye Yandaşı” olduğunu,
HALK BİLİYOR KAZANACAĞIZ!
Kimsenin şüphesi olmasın;
HALKIZ, HAKLIYIZ, KAZANACAĞIZ!…

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.