Hadise ile Seren Serengil Mahkemelik oldular! Serengil, Ebru Gündeş’i şahit gösterdi

Hadise ile Seren Serengil Mahkemelik oldular! Serengil, Ebru Gündeş’i şahit gösterdi
Yayınlama: 06.01.2023

Seren Serengil, Hadise hakkında yorumcu olduğu Söylemezsem Olmaz programında ilginç iddialar ortaya attı. Seren Serengil, şarkıcı Hadise ile mahkemelik oldu. Ünlü şarkıcı, Serengil’in Reza Zarrab yasak aşkına ilişkin delil olarak ortaya koyduğu belgeler yüzünden şikayet ettiği ortaya çıktı.

Sunucu Seren Serengil, şarkıcı Hadise‘nin kendisi hakkında şikayette bulunması üzerine Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’na geldi. Serengil’in Savcılıktaki işlemleri yaklaşık 3 saat sürdü.

Ebru Gündeş’in boşanma nedenleri arasında Hadise’nin Reza Zarrab ile aşk yaşadığı iddiasını ortaya atan Seren Serengil savcılıkta ifade verdi.

Seren Serengil, Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’le evli olduğu dönemde Hadise ile yasak aşk yaşadığını iddia etmişti. Gündeş ile Zarrab’ın boşanma dilekçesini canlı yayında okuyan Serengil, Zarrab’ın Hadise ile yaşadığı yasak aşkı itiraf ettiğini söylemişti.

HADİSE, SEREN’İ AFFETMEDİ

Hadise’nin suç duyurusu üzerine başlatılan soruşturma kapsamında adliyeye avukatıyla birlikte gelen Serengil, Zarrab’ın eski avukatı ve Ebru Gündeş ile avukatını tanık olarak savcılığa bildirdiğini söyledi.