Gelecek Partisi Mersin’de Vahap Seçer’i Destekleyecek…

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, 31 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı için parti olarak Vahap Seçer’i destekleyeceklerini açıkladı

Gelecek Partisi Mersin’de Vahap Seçer’i Destekleyecek…
Yayınlama: 28.02.2024
Düzenleme: 28.02.2024 23:09

Gelecek Partisi Mersin İl Teşkilatı Başkanı Hamit Karış, yaklaşan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 2024 yerel seçimlerinde Mersin’de yeniden Vahap Seçer’i destekleyeceklerini belirten Başkan Karış:” Liyakatın, hizmetin devamı için yeniden Vahap Seçer diyecek ve Mersinimizi güzelleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Genel seçimlerden bu yana sürdürdü çalışmalarına yerel seçimlerde de devam eden Başkan Karış, ittifak kurduğu CHP Mersin Belediye Başkanı Vahap Seçer’e destek vermeye devam ediyor. Mersin’in Vahap Seçer başkanlığında 5 yıl boyunca vizyonunun ve misyonunun arttığını belirten Başkan Karış, aynı hizmeti yeniden almak için Mersinlilere seslendi.

Mersin’i ileri taşıyacak birçok projenin mevcut olduğunu ifade eden Karış, çalışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Mersinimiz büyümeye gelişmeye devam ediyor. Bizler de bu gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve 2024 yerel seçimlerinde ittifak kurduğumuz CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer’i destekliyoruz. Liyakatin, sadakatin, hizmetin devam etmesini istiyorsak, Mersin’imizin daha da prestijli bir il olmasını istiyorsak 31 Mart günü hepinizi sandıklarımıza sahip çıkmaya ve oy kullanmaya bekliyorum. Kimse unutmasın ki yerel seçimler genel seçimler kadar önemlidir ve Türkiye’nin makus kaderinden kurtulması için tek kurtuluş yolu yerel seçimlerdir. Geleceğimiz için, çocuklarımız için, işçilerimiz için, emekçilerimiz için, emeklilerimiz için yeniden Vahap Seçer!” dedi.

Kaynak: Mersin Odak Haber

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: İzinsiz Haberleri Kopyalamayın!