Fikri Sağlar ”Bırakın adayımızı ön seçimle Mersinliler Belirlesin”

Fikri Sağlar ”Bırakın adayımızı ön seçimle Mersinliler Belirlesin”
Yayınlama: 05.12.2023
Düzenleme: 05.12.2023 23:08

2024 31 Mart Yerel Seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’den Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuru süreci sona erdi.

CHP Mersin İl Başkanlığı’na edindiğimiz bilgilere göre aday adaylığı başvuru sürecinin sona erdiği ve Mersin’den 5 ismin aday adayı olduğu bilgisini edindik. Mevcut Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Serdar Kuyucuoğlu, Alper Turna, Alptekin Eser ve Eski Kültür Bakanı Fikri Sağlar aday adaylığını başvuruda bulundular.

Fikri Sağlar ”Bırakın adayımızı ön seçimle Mersinliler Belirlesin”

Eski Kültür Bakanı, çeşitli dönemlerde milletvekilliği ve belediye başkan adaylığı yapmış olan, CHP’nin neferlerinden yıllardır sosyal demokrat bir çizgi çizen CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı  Fikri Sağlar ”Bırakın adayımızı ön seçimle Mersinliler Belirlesin’ diyerek ön seçim vurgusu yaparak Mersin Büyükşehir Belediyesi aday adaylığını açıkladı.

SAĞLAR ”YERELDE İKTİDAR İÇİN BİZ VARIZ”

Fikri Sağlar yaptığı açıklamada: ”CHP, ittifakta yerel seçim 2019’dan daha büyük bir başarıyla kazanacaktır. İnanç ve azmimiz tam. Yerelde iktidar için BİZ HAZIRIZ !..

Barışın, mutluluğun ve refahın kenti yaratması için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adaylık başvurusu yaptım. Mersin’i çağdaş emek ve dayanışma ile birlikte taşımaya devam edeceğiz. Bu onurlu yürüyüşte benimle birlikte olan bütün Mersinlilere kalpten teşekkürler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.