Mersin Haber

Fenomen Katık Döner Mezitli Viranşehir’de Açıldı

Fenomen Katık Döner Mezitli Viranşehir’de Açıldı
Yayınlama: 07.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:53
A+
A-

Mersin’in Mezitli ilçesinde bulunan Viranşehir’de yeni bir lezzet durağı olan Fenomen Katık Döner’in açılışı coşkuyla gerçekleştirildi. Yoğun bir katılımın olduğu açılış töreni, şehrin gurmelerini bir araya getirdi ve lezzet dolu bir atmosfer oluşturdu.

 Fenomen Katık Döner: 0506 904 34 33- 0506 993 34 33

Fenomen Katık Döner’in açılış törenine DEM Parti Mersin Milletvekili Ali Bozan, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Pazarcılar Odası Başkanı Abdülhalim Batur, Bakkallar Odası Başkanı Ramazan Turan ve Başkan Yardımcısı Vedat Tatlı katıldı. Mersin’in çeşitli semtlerinden gelen yüzlerce kişi, merakla bekledikleri yeni lezzet noktasını keşfetmek için bir araya geldi.

Zanyar Anık, Hüsnü Boz ve Hikmet Bakırhanın faaliyete geçirdiği işletmenin açılış konuşmasını yapan işletme sahibi Hikmet Bakırhan, Mersin’e yeni bir lezzet deneyimi sunmaktan dolayı büyük bir heyecan duyduklarını ifade etti. Yılların tecrübesiyle hazırlanan özel döner ve tantuni tariflerini şehir sakinleriyle buluşturacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

 

Misafirlere ikram edilen döner ve tantuniler, lezzet avcılarını mest etti. Özel soslarla hazırlanan dönerlerin nefis kokusu, sokakları sararken, tantuni yapraklarının çıtır çıtır olması ise damaklarda unutulmaz bir iz bıraktı. Misafirler, lezzetli atıştırmalıklar eşliğinde hoş bir gün geçirdi. Fenomen Katık Döner, Mersin’in lezzet haritasına yeni bir renk katarak, şehir sakinlerine unutulmaz tatlar sunmaya hazır. Yoğun ilgi ve destek gören açılış, şehrin yeni lezzet duraklarının önemli bir oyuncusu olarak adını yazdırdı.

Fenomen Katık Döner Adres: 0506 904 34 33/ 0506 993 34 33- Viranşehir Mahallesi, Cengiz Topel Caddesi, İlkay Sitesi altı no:38 GA- Mezitli/MERSİN

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.