Mersin Haber

Faik Tok DEVA Heyeti İle Birlikte MTSO’ya Ziyaret Gerçekleştirdi

Faik Tok DEVA Heyeti İle Birlikte MTSO’ya Ziyaret Gerçekleştirdi
Yayınlama: 06.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:53
A+
A-

DEVA Partisi Yenişehir Belediyesi Başkan Adayı Faik Tok DEVA Partisi Heyetiyle birlikte Mersin Ticaret ve Sanayi Odasına Ziyaret Gerçekleştirdi.

DEVA Partisi’nin MTSO ziyaretinde MTSO Başkanı Hasan Sefa Çakır heyeti bizzat karşıladı. MTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Aktoğ ve Zeynel Aydemir , DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Taner Işıkbay, DEVA Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Güran Dinçer, Yenişehir Belediye Başkan Adayı Faik Tok, Mezitli Belediye Başkan Adayı Nihat Özen, Toroslar Belediye Başkan Adayı Sultan Aydoğan, DEVA Partisi Meclis üyeleri ve İl yöneticileri ve ilçe yöneticileri katıldılar. Ziyarete katılan herkesin kendini tanıtmasından sonra MTSO heyeti ile DEVA Partisi heyeti yerel seçimler ve Mersin’in sorunlarına üzerine görüş alışverişinde bulundular.

ÇAKIR:”LİYAKATLİ KİŞİLER BELEDİYE BAŞKANI OLMALI”

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Sefa Çakır seçimlere ilişkin olarak değerlendirmelerde bulundu. Çakır: Şehrimizi kucaklayacak, barış kenti olarak Mersin ve ilçelerinde imardan anlayan, liyakatli belediyecilikten anlayan, insanlarla iyi bir iletişim kurabilen insanlarımız belediye başkanları ve adayları olmalıdır.”dedi.

IŞIKBAY:”PARTİMİZDE KADIN ADAY BOLLUĞU”

DEVA Partisi İl Başkanı Taner Işıkbay:”Mersin’de birbirinden kıymetli çok renkli bir aday tablomuz oluştu. Mersin ve ilçelerinde 4 kadın aday gösterdik. Partimizde yüzde 35 pozitif ayrımcılıkta var. DEVA Partisi’nin yüzde 35 cinsiyet kotasına sahip olduğunu dile getirdi.

TOK:”HAYIRLI OLSUNA GELMİŞ OLDUK”

DEVA Partisi Yenişehir Belediye Başkan Adayı Faik Tok:” Batmanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığıda yapmış olan TOK o dönem başkan Ayhan Kızıltan idi şimdi sizler oldunuz başkanım bu yerel seçim ziyaretim bir nevi sizlere hayırlı olsun ziyareti  oldu.’dedi.

 

7227E2E4 Bbc2 499C Abe2 344Cbc515914 1 Deva Güran Dinçer, Deva Partisi, Deva Partisi Faik Tok, Deva Partisi Mersin, Deva Yenişehir, Faik Tok Deva Partisi, Mtso Hasan Sefa Çakır, Yenişehire Deva

 

 

 

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.