Mersin Haber

Eren Türker, Kurban Bayramı’nı Kutladı

Eren Türker, Kurban Bayramı’nı Kutladı
Yayınlama: 16.06.2024
A+
A-

Türker İnşaat’ın sahibi iş insanı Eren Türker, Kurban Bayramı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, Kurban Bayramı’nı kutladı.

Bayramların çağdaşlaşmaya ve demokrasinin tam içselleşmesine vesile olmasını dileyen Bayraktepe Kır Bahçesi Düğün Salonları sahibi iş insanı Eren Türker, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; ‘’Her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı, kucaklaşmanın yaşandığı bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Unutmayalım ki, bayramlar kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu, birlik ve beraberliğimizi tazeleme günüdür. Böyle güzel günleri fırsat bilerek bu bayram coşkusunu elimizin uzandığı her yere taşımalı, sevinçlerimizi olduğu kadar, keder ve acılarımızı da paylaşmalıyız.

Dayanışma duygularının yoğun yaşandığı bayramlar sayesinde eş, dost, akraba ve komşuların ziyaret edildiği, yetimlerin ve buruk gönüllerin iyileştirildiği, ihtiyaç sahiplerine yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği bir bayram diliyorum. Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bu vesileyle herkesin Kurban Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: Kopyalama!