DEM Parti’de aday adaylık başvurusunda son tarih 20 Aralık

DEM Parti’de aday adaylık başvurusunda son tarih 20 Aralık
Yayınlama: 16.12.2023

DEM Parti Mersin İl Seçim Komisyonu Eş Sözcüsü Mesut Aslan, yerel seçimler sürecine ilişkin değerlendirmede bulunarak, aday adaylık başvuru sürecinin 20 Aralık’ta sonlanacağını duyurdu.

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM), yerel yönetimler seçimi için çalışmalarını sürdürüyor. Aday adaylık başvuru süreci için son tarih ise 20 Aralık.
DEM Partisi İl Seçim Komisyonu Eş Sözcüsü Mesut Aslan, sürece ilişkin kamuoyuna çağrıda bulundu. Aslan, “Gelin; kentimizi de kendimizi de biz yönetelim” dedi.

“MÜCADELEMİZİ YÜKSELTELİM, İRADEMİZE SAHİP ÇIKALIM”

Aslan, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
“31 Mart yerel seçimlerinde partimiz Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi’nden (DEM) aday adaylığı başvuru süreçlerimiz devam ediyor. Kentimizi ve kendimizi yönetmek için sizleri DEM Parti’den adaylık başvurusu yapmaya davet ediyoruz. Yerel yönetimlerde söz sahibi olarak, kentimizin sorunlarına ortak çözümler bulalım. Kayyum politikalarına karşı halkımızın ve partimizin yanında duralım. Mücadelemizi yükseltelim, irademize sahip çıkalım. Unutmayalım ki; özgürlük kendini yönetmekle başlar. Son başvuru tarihi olan 20 Aralık gününe kadar tüm halkımızı belediye eş başkanlıkları ve belediye meclis üyelikleri için başvurularını yapmaya bekliyoruz. Başvurularımız il binamızda alınmaktadır. Birlikte kazanacağız.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.