Mersin Haber

DEM Parti: “Akdeniz’i halkımızla birlikte yönetmeye geliyoruz”

DEM Parti: “Akdeniz’i halkımızla birlikte yönetmeye geliyoruz”
Yayınlama: 01.02.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:44
A+
A-

DEM Parti Akdeniz Belediye Eşbaşkan adayları Nuriye Arslan ve Hoşyar Sarıyıldız, süratle başlattıkları seçim çalışmaları kapsamında dün Akdeniz ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnafa “hayırlı işler” dileyen Eşbaşkanadayları, “31 Mart’ta Akdeniz Belediyesi’ni halkımızla birlikte yönetmeye geliyoruz” dedi.

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Akdeniz Belediye Eşbaşkan adayları Nuriye Arslan ve HoşyarSarıyıldız, ilk günkü performanslarıyla Akdenizlilerin gönlünde taht kurmaya başladı. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Eşbaşkan adayları il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Akdeniz’i sokak sokak geziyor. Akdeniz ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren Eşbaşkan adayları, esnafı sıcak sözlerine konuk oldu.

“31 MART’TA BÜYÜK KAZANACAĞIZ”

Esnaf ziyaretinin ardından açıklama yapan Akdeniz Belediye Eşbaşkan adayları Nuriye Arslan ve Hoşyar Sarıyıldız, “Biz hazırız. Halkımızın onayıyla seçim çalışmalarımıza başladık. Akdeniz’deki halkımız sağ olsun büyük bir coşkuyla bizi karşılıyor. Bu coşkudan aldığımız ilham ve motivasyonla 31 Mart’ta büyük kazanacağımıza inanıyoruz. Halkımızın bizleri sevgi dolu sözlerle karşılamasına karşı minnettarız. Bu coşkuyla çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. 31 Mart’ta Akdeniz Belediyesi’ni halkımızla birlikte yönetmeye geliyoruz” dedi.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.