Mersin Haber

CHP’li Özgür Özel, Yenişehir Belediyesi Giysi Evi’nde Depremzedeleri Ziyaret Etti

CHP’li Özgür Özel, Yenişehir Belediyesi Giysi Evi’nde Depremzedeleri Ziyaret Etti
Yayınlama: 01.03.2023
A+
A-

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Mersin Yenişehir Belediyesi tarafından depremzede yurttaşlar için hazırlanan ve bugüne kadar 32 bin kişinin yaralandığı Giysi Evi’ni ziyaret etti.

Mersin’e gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Mersin Yenişehir Belediyesi’nin depremzedelere kıyafet desteği verdiği Giysi Evi’nde yurttaşlarla bir araya geldi, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

CHP’li Özgür Özel’e  Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in yanı sıra CHP PM Üyesi ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, CHP Mersin İl Başkanı Koral Ömür, CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, CHP Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu ve CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer de eşlik etti.

Başkan Abdullah Özyiğit, Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde kurulan Giysi Evi’ni gezen Özgür Özel ve beraberindekilere depremzedeler yönelik yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi verdi.  Yenişehir Belediyesinin depremzedelere yönelik hizmet verdiği Giysi Evi’ni gezen Özgür Özel, deprem bölgesinden gelen yurttaşlarla da tek tek görüştü

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
error: Kopyalama!