CHP’li Hasan Özalp Önal: ‘’Halkıyla Barışık Bir Belediye İçin Adayım’’

CHP’li Hasan Özalp Önal: ‘’Halkıyla Barışık Bir Belediye İçin Adayım’’
Yayınlama: 18.12.2023

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Toroslar Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Özalp Önal, 31 Mart 2024 yerel seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. CHP Toroslar Belediye Başkan A. Adayı Hasan Özalp Önal, Toroslar’a yeni bir soluk getirecek projeleriyle seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde başladı. Toroslar halkının kendilerine güvendiklerini söyleyen CHP’li Önal, sosyal belediyecilikle ilçeyi ileriye taşıyacaklarını ifade etti.

UMUTLUYUZ, GÜÇLÜYÜZ

Toroslar’ı sokak sokak gezen ve yıllardır acısını, mutluluğunu paylaştığı ilçeyi hak ettiği yere getirmek için yola çıktığını dile getiren CHP’li Önal, “Kentimizi geziyoruz, vatandaşlarımızla 7 gün 24 saat görüşmelerimize, ziyaretlerimize devam ediyoruz” dedi.  Toroslar’ın her zaman daha güzelini hak ettiğini belirten Hasan Özal Önal, “Amacımız Toroslar’ı doğasıyla ve tüm yaşam alanlarıyla yeni ve modern bir boyut kazandırmaktır. Toroslar ilçesinde hizmetten geri bırakılmış bölgelerimizi sosyal ve halkçı belediyecilikle tanıştıracağız. Ortak paydamız;  istihdam alanları genişlemiş bir Toroslar’ı hep beraber inşa etmektir. Umutluyuz, güçlüyüz ve en önemlisi yaşama ve emeğe değer veriyoruz” şeklinde konuştu.

Mersin Büyükşehir Belediye ve Toroslar Belediye Meclis Üyeliği görevlerini yürüten Hasan Özalp Önal’ın hedefi partisinin adını Toroslar’a taşımak, CHP’nin burada nasıl çalışacağını göstermek için aday adayı olduğunu belirtti.

HALKIYLA BARIŞIK BİR BELEDİYE İÇİN ADAYIM’’

Toroslar Belediye Başkan Adaylığı için ismi sık konuşulan güçlü profillerden Hasan Özalp Önal, kalabalık kitleye karşı yaptığı konuşmasının devamında: ‘’Benim Bir hayalim var doğduğum büyüdüğüm yaşadığım bu kadim toprakları,  Akdeniz bölgesinin en yaşanabilir,  marka değeri en yüksek ilçesi yapmak. Bu hayal benim bu topraklara ve sizlere olan borcumdur. Ben büyükşehir ve Toroslar meclis üyesi olarak 5 yıldır gecemi gündüzüme kattım. Son 3 yıldır da koyduğumuz hedef doğrultusunda ekibimizle yürüyoruz. Partili partisiz sorunlarına çözüm ürettiğim vatandaşlar, dostlar, büyüklerimiz aday olmam noktasında çok telkinde bulundular, çok destek verdiler. Öncelikle Örgütüm, partili olan olmayan tüm arkadaşlarım sizler hep yanımda oldunuz desteklediniz. Ben Torosların yıllarca birikmiş olan ekonomik, sosyal ve kentsel sorunlarını çözmek için adayım. Çiftçisiyle- işçisiyle, köylüsüyle- kentlisiyle,  genciyle- yaşlısıyla,  kadınıyla-erkeğiyle bir olan, birlikte olan, halkıyla barışık bir belediye için adayım’’ şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.