CHP’den Lütfü Savaş’a ilginç manevralar: Özgür Özel’den dikkat çekici paylaşım

CHP’nin 31 Mart 2024 seçim şarkısı paylaşıldı. 1 dakika 21 saniyelik videoda CHP Hatay Belediye Başkan Adayı Lütfü Savaş’ın olmaması dikkat çekti.

CHP’den Lütfü Savaş’a ilginç manevralar: Özgür Özel’den dikkat çekici paylaşım
Yayınlama: 15.02.2024
Düzenleme: 15.02.2024 23:01

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, bugün İzmir adaylarının tanıtımı için kentte düzenlenen etkinliğe katıldı.

 

CHP lideri burada bugün akşam saat 20:00’de paylaşılması planlanan seçim şarkısı ve filmini ‘İzmir’e sürpriz’ olarak izletti. CHP’nin seçim sloganı Duvar Arkası’nda daha önce yazıldığı gibi “İşimiz gücümüz Türkiye” oldu.

Özgür Özel, toplam 1 dakika 21 saniyelik seçim şarkısı ve filmini daha sonra sosyal medya hesabından da “İşimiz gücümüz Türkiye!” notuyla paylaştı.

 

Barış Manço’nun ‘Anlıyorsun değil mi’ eserinden uyarlanan şarkıda “Gücümüz Türkiye, işimiz belediye” sloganı tekrarlanıyor. Şarkının klibinde CHP’li büyükşehir belediye başkanları ve adayları yer alıyor. Videoda Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ın yanı sıra Eskişehir adayı Ayşe Ünlüce, Tekirdağ adayı Candar Yüceer, Aydın adayı Özlem Çerçioğlu ve İzmir adayı Cemil Tugay’ın özel tanıtımları yapılırken, Özgür Özel ile 14 büyükşehir başkan adayı birlikte yürürken görülüyor.

 

Adaylığı tartışmalara neden olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş’ın tanıtımda ve Özel ile birlikte yer almaması dikkat çekti. CHP kaynakları reklam çekimlerinin 5-6-7 Şubat’ta yapıldığını, Lütfü Savaş’ın depremin yıldönümüne gelen bu tarihte Hatay’dan ayrılamadığı için çekimlere katılamadığını söyledi. Özel dün ‘Türkiye İttifakı’ etiketiyle paylaştığı videoda da kampanyayı tanıtmıştı.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: İzinsiz Haberleri Kopyalamayın!