Mersin Haber

BTP Büyükşehir Adayı Garip Can Coşkun’dan Kadınlar Günü Mesajı

BTP Büyükşehir Adayı Garip Can Coşkun’dan Kadınlar Günü Mesajı
Yayınlama: 08.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:53
A+
A-

Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan BTP Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Garip Can Coşkun şu ifadelerde bulundu:

“Şefkatin, fedakarlığın, sevginin simgesi olan kadınlarımız en değerli varlıklarımızdır. Toplumların temel taşı aile, ailenin temel taşı ise kadınlarımızdır.
Unutulmamalıdır ki; Her zaman varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların teminatıdır.
Kadınlarımız fedakârlıkları ve nezaketleriyle toplumumuzun denge unsuru olmaktadır. Toplumun temel taşı aile olduğuna göre ailelerin de temel taşı hiç şüphesiz kadınlardır. Tarihimizin her devrinde kadınlar, aile ve toplum yapısının en değerli yerinde bulunmuştur. Kadınlarına değer veren toplumların, hak ettiği şekilde yükseleceği gerçeği vardır. Kadınlarımız bizim baş tacımızdır. Bu duygu ve düşüncelerle kadınlarımızın her zaman yanlarında olduğumu ifade ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.”

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.