Mersin Haber

BBP Yenişehir Adayı Füsun Beker Kimdir ve Projeleri Nelerdir?

BBP Yenişehir Adayı Füsun Beker Kimdir ve Projeleri Nelerdir?
Yayınlama: 28.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:52
A+
A-

31 Mart Yerel seçimlerine doğru giderken aday tanıtımlarını yapıp kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünde haber Sitemizde “Yenişehir İçin Birlikteyiz Birlikte Yöneteceğiz” diyerej yola çıkan Büyük Birlik Partisi (BBP) Yenişehir Belediye Başkan Adayı Füsun Beker’i kamuoyuna tanıtıp Yenişehir hakkında projelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Füsun Beker kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır ve mesleği nedir öğrenelim.

FÜSUN BEKER KİMDİR?
1975 ‘te Mersin’İn Tarsus ilçesinde doğdu. 48 yaşındadır. İlk, Orta ve Lise eğitimimi Tarsus’ta okudu. Lisans eğitimini de Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi İSTATİSTİK BÖLÜMÜ’ ünde tamamladım.
Üniversite eğitimi biter bitmez Tarsus’ ta gıda üretimi yapılan ailesinin şirketinde çalışma hayatına başladı.
2004’de evliliğinden dolayı Mersin’e yerleştiğinden dolayı sektör değiştirerek Sigortacılık işine başladı.
2010 yılından beri BEKER SİGORTA ARACILIK HİZM.LTD.ŞTİ acente sahibi ve aynı zamanda şirket yetkilisidir.
31 Mart Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimlerde de ben de Yenişehirlilere hizmet etmek istiyorum diyerek göreve talip olarak Büyük Birlik Partisi’nin Yenişehir İlçe Belediyesi Belediye Başkan Adayı oldu.

FÜSUN BEKER’İN PROJELERİ NELERDİR?
1.Daha yeşil, daha sosyal bir Yenişehir dizayn etmek üzere programlama yapılması.Dere yataklarının ıslahı ve dere yataklarının yeşillendirilerek, Yenişehir halkımızın kullanması için park ve civar yerlerine kafetaryalar açılmasına olanak sağlanması.
2.Belediyecilik faaliyetlerimizin bel kemiği olacak olan; Kadınlarımız, gençlerimiz esnaflarımız, ve muhtarlarımızdan oluşan Belediyemize bağlı Halk Konseyi kurulması.
3.Bölgemizde bulunan ve tarım6ile uğraşan vatandaşlarımıza, çiftlerimize, köyümüze, ürettiği ürünleri direk vatandaşa satmaları için bölgemizde Halk Pazarlarının artırılması.
4.Ev kadınlarına evde iş imkanlarının, iş kadınları için; her mahalleye Kreş imkanının sağlanması.
5.Yenişehir’in ilk etapta 20 farklı bölgesinde gençlerimizin ve vatandaşlarımızın faydalanması için belediyemize ait Dijital kütüphane ve çocuk oyun park alanlarının hayata geçirilmesi.
6.Yenişehir’de 20 farklı bölgede;Halk eğitime ait usta öğretici ve Öğrencilerimizin yapmış olduğu çalışmaların vatandaşlarımıza direkt sunulması için satış standartlarının oluşturulması.

Img 20240328 Wa0035 Bbp Füsun Beker, Bbp Yenişehir Füsun Beker, Büyük Birlik Partisi Füsun Beker, Füsun Beker, Yenişehir Belediye Başkan Adayı Füsun Beker

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.