Cuma, Eylül 22, 2023

Batman İl ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nden İftar Yemeği

Batman İl ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Şevket Sümer Mahallesi’nde iftar programı düzenlendi.

 

Mersin’de faaliyetlerini sürdüren Batman İl ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği, geleneksel iftar yemeği çalışmasını bu yıl da unutmadı.

 

Ev sahipliğini Dernek Başkanı Mehmet İhsan Taş ve yönetim kurulunun yaptığı iftar yemeğine, derneğin yönetim kurulu ve yönetim organlarındaki üyelere katılırken, iftara katılan üyeler birbirleri ile bol bol sohbet etme imkânı buldular.

 

Bu yıl düzenlenen iftar yemeğine Halkların Demokratik Partisi Akdeniz ilçe yönetimi, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, AK Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı Naci Durmaz, dernek üyeleri, iş insanları, kanaat önderleri katıldı. İftar yemeğinden önce mevlit okundu, dualar edildi.

 

Programda konuşan Mersin Batman İl ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet İhsan Taş, katılımlarından dolayı tüm üyelere teşekkür ederek Ramazan ayının huzur ve kardeşlik ayı olduğunu söyledi. Başkan Taş, bu yılki iftar yemeğini ismini açıklanmasını istemeyen bir üyesinin vefat eden babası için verdiğini belirterek, misafirler adına teşekkür etti. Ezanın okumasıyla birlikte iftarını açan misafirler daha sonra birbiriyle sohbet etti.

Batman İl ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nden İftar Yemeği Mersin Haber

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler