Mersin Haber

Başkan Yardımcısı İsmet Kırboğa’dan Ramazan Bayramı Mesajı ve Teşekkür

Başkan Yardımcısı İsmet Kırboğa’dan Ramazan Bayramı Mesajı ve Teşekkür
Yayınlama: 09.04.2024
Düzenleme: 21.04.2024 19:00
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Meclis Üyesi ve Mezitli Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmet Kırboğa, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak, hem Mersin hem de Mezitli halkının bayramını kutladı.
Kırboğa, bu özel günlerde Mersin’in sorunlarına ve Mezitli halkının yanında olacaklarını vurguladı.

“Bayram Seyran Demeden Hizmete Devam”

Kırboğa mesajında, “Bayram demeden, seyran demeden, hizmet aşkı ile Mersin’imizin ve Mezitli’mizin sorunlarını, halkımızdan gelen istek ve şikayetleri, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer ve Mezitli Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Serkan Tuncer ile birlikte el ele vererek çözüme kavuşturacağımızın bilinmesini isterim. Hizmet etmek bizim için bir bayram heyecanı içinde yapacağımız işlerdir” ifadelerine yer verdi.

“Çifte Bayram Sevinci”

31 Mart seçimlerinde yaşanan başarıya da değinen Kırboğa, “Bu bayramda, ülkemizin haritasını sarıdan gelincik tarlasına çeviren, demokrasi adına büyük bir zafer elde eden tüm seçmenlerimize teşekkür ediyorum. Özellikle Mersin ve Mezitli halkımızın gösterdiği teveccüh, bize çifte bayram yaşattı. Her bir oy, geleceğimiz adına atılmış değerli bir adımdır,” dedi.

“Teşekkürler Mersin, Teşekkürler Mezitli”

Kırboğa, mesajını, “Başta Mezitli sakinleri olmak üzere tüm Mersin halkının Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayramın tüm insanlığa  barış, huzur ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum. Çifte bayramımızı bize yaşatan herkese teşekkür eder, sağlık ve mutluluk dolu nice bayramlar dilerim,” sözleriyle tamamladı.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.