Mersin Haber

Başkan Vahap Seçer, Narenciye Paketleme Tesisinde İşçilerle Bir Araya Geldi

Mersin’de yaşayan her yurttaşın Belediye Başkanı olduğunu söyleyen Vahap Seçer, hiçbir zaman parti ayrımı yapmadığını ve yurttaşa “Hangi partiye oy veriyorsun?” diye sormadığını hatırlatarak, “Benim için önemli olan Mersin’de yaşıyor olması, burada benden hizmet bekliyor olmasıdır” dedi.

Başkan Vahap Seçer, Narenciye Paketleme Tesisinde İşçilerle Bir Araya Geldi
Yayınlama: 25.02.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:44
A+
A-

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, bir narenciye paketleme tesisini ziyaret ederek tesis işçileri ve aileleriyle bir araya geldi, ardından da Tarsuslu yurttaşlarla buluştu. Başkan Seçer’e ziyaretlerinde CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış ve CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Ali Boltaç eşlik etti.

 

“HEPİNİZ BU ÜLKENİN YURTTAŞLARISINIZ”

İşçiler tarafından coşkuyla karşılanan Seçer, çalışanlara “Kolay gelsin, emeklerinize sağlık” dileğinde bulundu. Mersin’de yaşayan her yurttaşın Belediye Başkanı olduğunu söyleyen Seçer, hiçbir zaman parti ayrımı yapmadığını ve yurttaşa “Hangi partiye oy veriyorsun?” diye sormadığını hatırlatarak, “Benim için önemli olan Mersin’de yaşıyor olması, burada benden hizmet bekliyor olmasıdır. Şimdi size ‘Nerelisiniz?’ diye sorsam herkes farklı bir kökenden, Mersin’in farklı bölgelerinden olduğunu söyler. Biz Mersinliyiz, hepiniz bu ülkenin yurttaşlarısınız. Biz de yöneticiler olarak herkese eşit yurttaş muamelesi yapmak zorundayız” dedi.

 

“Her şey sizler için” diyen Seçer, “Buraya sadece Tarsus’tan değil, her bölgeden geliyorsunuz. Elinize, emeğinize sağlık” diye konuştu.

 

“Başkanınızdan ve hizmetlerinden memnunsanız desteğini bekliyorum”

5 yıllık hizmetlerinden memnun olanların desteğini istediklerine dikkat çeken Seçer, “Başkanlık seçiminde parti bir kenara bırakılır. Başkanızdan ve hizmetlerinden memnunsanız, başkanınızı seviyor, güveniyor, ‘Başkan ayrımcılık yapmıyor. Bizi kimliğimizden, bölgemizden, mahallemizden, mezhebimizden dolayı ayırmıyor, herkesi kucaklıyor’ diyorsanız; desteğinizi bekliyorum. Beni öyle görüyorsanız desteğinizi devam ettirin” ifadelerine yer verdi.

 

Ardından Tarsus’ta Yarenlik Alanı’nı ziyaret eden Başkan Seçer, burada Tarsus halkıyla bir araya geldi. Seçer’e destek gösteren Tarsuslu yurttaşlardan biri, “Çalışan insanın her zaman arkasındayız” derken bir esnaf da “Tarsus sizinle güzelleşti” diyerek hizmetlerden ötürü Seçer’e teşekkür etti.

 

Seçer de desteklerinden ötürü Tarsus halkına teşekkür ederek, hizmetlerin gelecek dönemde de hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: Kopyalama!