Mersin Haber

Başkan Seçer’den Anlamlı Çağrı: “Tebrik İçin SMA’lı Bebeklere Bağış Yapın”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Vahap Seçer ve CHP’li 7 İlçe Belediye Başkanı, seçim sonuçlarını tebrik için çiçek yollamak isteyen yurttaşlara,‘SMA’lı bebeklere bağış yapın’ çağrısı yaptı.

Başkan Seçer’den Anlamlı Çağrı: “Tebrik İçin SMA’lı Bebeklere Bağış Yapın”
Yayınlama: 04.04.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:53
A+
A-

Rekor bir oyla yeniden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Vahap Seçer, kendisini tebrik için çiçek yollamak isteyenleri, SMA hastası çocuklara bağış yapmaya çağırdı. Başkan Seçer’in çağrısına, CHP’li İlçe Belediye Başkanları da destek verdi.

 

Mersin’de yaşayan ve SMA hastalığıyla mücadele eden Azra, Mahmut Aras, Mehmet Ali ve Yiğit Aras bebek için yapılan çağrıya Anamur Belediye Başkanı Durmuş Deniz, Aydıncık Belediye Başkanı Özkan Kılıçarpa, Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç, Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız ve Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de destek verdi.

 

Başkan Seçer ve CHP’li 7 ilçe belediye başkanının imzasıyla yayınlanan ‘Birlikte Başaralım, SMA’lı Çocuklara Umut Olalım’ başlıklı çağrıda şu sözlere yer verildi: “Mersin’de ve 7 ilçemizde sizlerin desteğiyle, kutlanmaya değer büyük seçim zaferleri kazandık. Kutlama amacıyla çiçek gönderen sevgili yurttaşlarımızdan, belediye başkanlarınız olarak önemli bir ricamız var.  Çiçek göndermek yerine Mersinli SMA’lı çocuklarımıza bağış yapmanız, bizleri çok daha mutlu edecektir. SMA’lı çocuklarımıza bağış yapabilmeniz için iletişim bilgileri şöyledir:

 

Azra Bebek / sma.azrabayram
Mahmut Aras Bebek / smamahmutaras
Mehmet Ali Bebek / sma.mehmetali.destek
Yiğit Aras Bebek / yigitarastunc_mersin.yedek”

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.