Mersin Haber

Başkan Sarıyıldız: “Kolları Sıvadık, Şimdi Sıra Çalışmakta”

Başkan Sarıyıldız: “Kolları Sıvadık, Şimdi Sıra Çalışmakta”
Yayınlama: 05.04.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:53
A+
A-

Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Hoşyar Sarıyıldız bugün Nuriye Arslan ve DEM Parti’den seçilen Meclis üyeleri ile birlikte mazbatasını aldı ve göreve başladı.
Akdeniz Belediyesi Önünde toplanıp halay çekerek, ezgiler söyleyerek kutlamalar yapan halka Başkan Sarıyıldız konuşma yaptı.
Sarıyıldız : “Mesajımız net şimdi sıra çalışmakta” diyerek konuşmasına başladı. Hayır duasını bizden esirgemeyen anneler, başta olmak üzere bu gurur başarı hepimizin ortak mücadelesinin sonucudur. Benim ile Nuriye Arslan’ın imza yetkisi olabilir ama bunun bilinki Belediyenin gerçek sahibi sizlersiniz.
5 yıldır yapılmayan yolsuzluk ve zulüm Akdeniz Belediyesi’nde kalmamış.
Elinde not kağıdı ile gösteren Başkan Akdeniz Belediyesi’nin borcunuda halka açıkladı. Belediyenin taşınmazlarının satıldığını dile getirdi.
Tek bir çivi çakmadan Gültak gitti. Sizlerin huzurunda söz veriyoruz öyle bir aşk ile halka gideceğiz hizmet edeceğiz. Bir daha hırsızlar Akdeniz’i alamayacak. Ev ev hane hane gezeceğiz. Enerjimiz ve motivasyonumuz yüksek eşit hizmet anlayışımızla Akdeniz’i yöneteceğiz.

SÖZ VERDİK KAPILARI SÖKTÜK
Seçim öncesi belediyeyi aldıklarında kapıyı sökeceklerinin sözünü verdiklerini hatırlatıp bugün ilk hizmet günlerinde kapıyı söktülerini artık Akdeniz Belediyesi’nin Kapılarınınn7/24 herkese halka açık olduğunu belirtti. Biz halka efendilik yapmaya değil, hizmet etmeye geldik diyerek Türkün, Kürdün, Arabın, Rumun her kesimin her inançtan vatandaşın tüm farklılıkların belediye başkanları olacaklarını aktardı.

 

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.