Mersin Haber

Balyanlılar Ali Bozan’ı bağrına bastı: Evladımızı destekleyeceğiz

Balyanlılar Ali Bozan’ı bağrına bastı: Evladımızı destekleyeceğiz
Yayınlama: 17.04.2023
A+
A-

Adıyaman Balyanlılar Derneği’ni ziyaret eden Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili adayı Ali Bozan’a “Evladımızı destekleyeceğiz” mesajı verildi.

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti) Mersin Milletvekili adayı Ali Bozan, seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman Balyanlılar Derneği’ni ziyaret etti, hemşerileriyle bir araya geldi. Balyanlı hemşerilerinden destek mesajı alan Bozan, sıcak karşılamadan dolayı dernek yönetimi ve üyelerine teşekkür etti.

“BURASI BENIM EVIM”

Yeşil Sol Parti listelerinde aday gösterilmesinin hemen ardından Mersin’de, Adıyaman’da ve yurt dışında yaşayan Balyanlı hemşerilerinden çok fazla destek ve tebrik mesajı aldığını söyleyen Bozan, Bu destekler bizim açımızdan çok önemli ve anlamlı. Burası benim evim. Açıkçası ben bir yöre derneğine ziyarete geldim diye düşünmüyorum. Çünkü arkadaşlarım, dostlarım, kardeşlerimle bugün bir araya geldim. Açıkçası heyecanlıydım da buraya gelirken. İlk kez milletvekili adayı olarak karşınızdayım. Ama sevginiz heyecanımı aldı. Annem karşıladı beni burada. Ellerinden öpüp hayır duasını aldım. Sizlerden destek aldım. Bir nevi evimden rızamı alıp seçim startımı verdim.Yolumuz açık olsun” dedi. Birlikte hareket etmenin hem kendisi hem de partisi açısından oldukça anlamlı ve önemli olduğu vurgusunu yineleyen Bozan, Çünkü bu iktidarın yönetimsizliği bizlere çok kötü günler yaşattı ve biz bu kötü günleri hep birlikte aşacağız. Bunun içinde bir olmamız, birlikte yol yürümemiz lazım diye konuştu.

ÇÖZÜMSÜZLÜKLERLE NAM YAPAN BU YÖNETIM DEVRINI ÇOKTAN TAMAMLADI”

6 Şubat’ta yaşanan depreme de değinen Bozan, Kısa süre önce hepimizin uzun yıllar unutamayacağı bir deprem yaşadık. 11 ilimiz enkaza döndü. Onlardan biri de hepimizin anılarının olduğu, mutluluklarımızdan, hüzünlerimizden izler taşıyan memleketimiz Adıyaman’dı. Depremin ardından bir sarsıcı etkiyi de iktidar gösterdi. Ne depreme hazırlıkları vardı ne de depremden sonraki koordineye. Halklara ihtiyaç anında çözüm sunan bir yönetim lazım, çözümsüzlüklerle nam yapan bu yönetim devrini çoktan tamamladı. Bu iktidarı gönderip, bu karanlık günleri aşmak bizler için artık bir zorunluluk. Unutmayacağız. Yaşadığımız bugünleri istesek de unutamayacağız diye konuştu.

Bozan, konuşmasının devamında şunları söyledi:

Bir kardeşiniz, ağabeyiniz, dostunuz olarak sizlerden bir talebim var. Kapı kapı dolaşalım. Son güne, son saate kadar arkadaşlarımızı, komşularımızı, iş arkadaşlarımızı güzel yarınlara kapı aralamak için mücadeleye davet edelim. Artık yeter diyelim. 14 Mayıs’ta birlikte değiştirelim. Biz kazanalım, halklar kazansın.”

 

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
error: Kopyalama!