Mersin Haber

Arife Gökçe cinayetinin şüphelisi Sinan Sardoğan gözaltına alındı!

Arife Gökçe cinayetinin şüphelisi Sinan Sardoğan gözaltına alındı!
Yayınlama: 07.01.2023
A+
A-

Arife Gökçe ve birçok kadını attığı cinsel içerikli mesajlarla tehdit eden Sinan Sardoğan olayında dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ele alınan kayıp Arife Gökçe olayında yeni bir gelişme meydana geldi. Arife Gökçe’yi kaçırdığı iddia edilen Sinan Sardoğan gözaltına alındı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te araştırılan Arife Gökçe olayının baş şüphelisi Sinan Sardoğan gözaltına alındı. Sardoğan’la ilgili birçok kadın ihbarda bulunmuştu. Küçük yaşta bir çocuğa istismar iddiasıyla Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatı ile gözaltına alındığı belirtilen Sardoğan, gazetecilerin, “Arife Gökçe nerede?” sorusuna, “bilmiyorum” yanıtını verdi.

 

SİNAN SARDOĞAN İTİRAF ETTİ!

Cinsel içerikli mesajları ifşalanan Sardoğan, programın Pazartesi günü yayınlanan bölümünde konuyla ilgili itirafta bulundu. Sardoğan’ın iddiasına göre akrabası Kadri Durmuş ile Mustafa Karaaslan‘la birlikte Gökçe’nin evine gittiler. Kadir, “Arife yenge dışarı gelebilir misin” diyerek yaşlı kadını dışarı çağırdı ve ensesine odun ile vurarak bayılttı. Gökçe’yi kucağına alan Kadir, Mustafa Karaaslan’ın aracına atarak kaçırdı.

 

Sardoğan olay günü hiç görmediğini belirttiği Arife Gökçe’nin kaçırıldığı iddiası ortaya atılınca Müge Anlı kamera arkasında baş başa görüşme yaptı. Sinan Sarıdoğan’ın kayıt alınmadan yaptığı konuşmasında, Kadir ile Mustafa’nın kaçırdıkları yaşlı kadına tecavüzde bulunduklarını itiraf etti. Ancak Sapık Sinan, kendisinin onlarla gitmediğini ve olayla bir ilgili olmadığını söyledi.

SİNAN SARDOĞAN KİMDİR?

Arife Gökçe kaybındaki baş şüpheli olan ve birçok kişiyi taciz ettiği ortaya çıkan “Sapık Sinan” olarak adlandırılan Sinan Sardoğan, Tokat’ta Arife Gökçe’nin kaybolduğu köyde yaşıyor. Sardoğan, kayıp Gökçe’nin oğlunun sınıf arkadaşıdır.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
error: Content is protected !!