Mersin Haber

Anketlerin gizlediği derinden gelen ses: Bağımsız Türkiye Partisi

Anketlerin gizlediği derinden gelen ses: Bağımsız Türkiye Partisi
Yayınlama: 25.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:53
A+
A-

31 Mart Pazar günü gerçekleşecek seçimlere sayılı günler kaldı. Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Garip Can Coşkun Anamur’dan Tarsus’a mekik dokuyup duruyor tek tek vatandaşın dertlerini dinleyip çözüm yolları sunuyor. Vatandaşı ikna edip gönlünü kazanıyor.
Yorulmak bilmeyen enerjiye sahip bir ekibin başını çeken Coşkun bu enerjiyi vatandaştan dönen olumlu tepkiler aldıklarını beyan ediyor.
13 ilçede de adaylarının bulunduğunu ve bu adayların her ilçenin kendi evlatlarının olmasına bu yüzden de adaylara önemle sahip çıkıldığını ifade ediyor.
Sahadan Genel Başkanları Hüseyin Baş’a muhteşem bir ilgi olduğunu, insanların kendi evlatları kardeşleri gibi yakın ve samimi bulduklarını söylüyor.

COŞKUN: BİZDEN BAŞKA HİÇBİR PARTİDE KURTULUŞUN REÇETESİ YOK
Rusya ve BRICS toplulukları gibi dünya ekonomisinin büyük bir payına sahip olan topluluklarda devlet yönetiminde ekonomi modeli olarak Merhum Genel Başkan Prof. DR. Haydar Baş’ın MİLLİ EKONOMİ MODELİ’nden feyz alarak yerel yönetimlerde de benzeri kalkınma programlarını uygulayacaklarını söyleyen Coşkun, Bizden başka hiçbir partide kurtuluşun reçetesi yok. Ekonomik olarak feraha kavuşmanın tek adresi Bağımsız Türkiye Partisi diyerek ekonomik kalkınma isteyenlerden, darboğazda kalanlardan, emekliden, issizden, ev kadınlarından, gençlerden oy istedi.

ANKETLERDE BİZİ GİZLİYORLAR BİZ SAHAYA HAKİMİZ
Ayrıca Garip Can Coşkun sözlerine şöyle devam etti:
“Anketlerde bizi gizliyorlar, yapsınlar sorun değil biz sahaya hakimiz. 3 ay önce projelerimizi yazıya döktük diğer adaylar projelerin P’sini anmazken biz hazırlıklarımızı tamamlamıştık. Metroyu, tramvayı, katli otoparkı biz dile getirmiştik. Tarımı çiftçiyi hayvancılığı kalkındırmayı ve destekler vermeyi ilk biz projelerimize almıştık. Karboğazı ve Arslanköy’de kış turizmini canlandırmayı, teleferik ulaşımını turizme kazandırmayı biz bahsetmiştik. Öğrenciler için Wifi cafelerden ilk biz bahsetmiştik hatta 10 ay boyunca burs vereceğiz demiştik. Ama görüyoruz ki bilboardlar da diğer partiler de seçimlerin ciddi boyut kazandıklarını fark edince bahsettiğimiz projeleri dillendirmeye baslamışlar. Demek ki doğru noktalara imza atmışız. Üstelik belediye bütçesinden çok az bir pay ayırarak yapacağız bunları har vurup harman savurma sistemi olmayacak bizim belediyecilik anlayışımızda.
Biz en iyisini bilir en kalitelisini yaparız. İsraf da olmayacak, rant da olmayacak bizim belediyecilik anlayışımızda Diğer adaylarımız da farklı düşünmüyorlar.
Bir gerçek var ki her ne kadar bizi gizlemeye çalışıp görmezden gelseler de 31 Mart’ta en çok konuşulan parti de biz olacağız, adaylar da 31 mart gecesi sürprizlere hazırlıklı olsunlar.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.