Cuma, Eylül 22, 2023

Anamur Belediye Başkan Yardımcısından Nefret Paylaşımı: Sokak Köpekleri Ölsün

Anamur Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul‘un, sokak hayvanlarına yönelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım tepkilere neden oldu.

 

Mersin’de Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul, sosyal medya hesabından “Bütün sokak hayvanları ölsün” şeklinde paylaşım yaptı.

 

Anamur Belediye Başkan Yardımcısından Nefret Paylaşımı: Sokak Köpekleri Ölsün Mersin Haber

SOKAK KÖPEKLERİ ÖLSÜN!

Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul’un sokak hayvanlarına yönelik sosyal medya hesabından tepkilere sebep olan paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “10 yaşında çocuğu boynundan ısırarak öldüren, sokak köpeğini ve tüm sokak köpekleri ya hayvan barınağına alınsın ya da itilaf edilsin. Üç beş insan düşmanı fanatik hayvan severlerin hatırı için insanlar tehlikeye atamayız. Bir insan öleceğine bütün sokak köpekleri ölsün/İnsansever’’ ifadelerini kullandı.

 

Anamur Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul’un paylaşımından sonra hayvanseverler ayağa kalktı. Sosyal medya hesaplarından Tuğrul’u eleştiren kullanıcılar can dostlarımız için duyarlılık mesajı verdiler.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler