AKP Mersin Milletvekili Adayı Söylemez’den Tehlikeli Açıklamalar: ”Kandilin Teröristleri…”

AKP Mersin Milletvekili Adayı Söylemez’den Tehlikeli Açıklamalar: ”Kandilin Teröristleri…”
Yayınlama: 10.05.2023

AKP Mersin Milletvekili Adayı Havva Sibel Söylemez, muhalefeti yönelik skandal açıklamalar yapmaya devam ediyor. Söylemez, “Bu seçim kandilin teröristleri ile Çanakkale’nin yiğitlerinin seçimi olacak” dedi.

14 Mayıs seçimlerine günler kala siyasilerin kullandığı dil sert olmaya başladı. Mersin’de AKP Milletvekili Adayı Havva Sibel Söylemez, her konuşmasında muhalefeti terörize etmeye devam ediyor.

 

“ÜLKEMİZİ TERÖRİSTLERİN UZANTILARINA TESLİM EDEMEYİZ”

Erdemli’den vatandaşlara seslenen AKP’li Söylemez, “6’lı masa Kandil’deki terörist başı ile beraber hareket ediyor. Biz ülkemizi bu teröristlere, bunların uzantılarına teslim edebilir miyiz? Bu seçim kandilin teröristleri ile Çanakkale’nin yiğitlerinin seçimi olacak” dedi.

15 Mayıs sabahı Türkiye Yüzyılı’nı inşa etmeye başlayacaklarını vurgulayan Söylemez, “Bildiğiniz gibi AKP, Türkiye’nin son yıllardaki en büyük değişim hareketidir. Bizler, ülkemizin sorunlarını çözmek, vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek ve Türkiye’nin dünya sahnesinde etkin bir rol oynamasını sağlamak için yola çıkmıştık. Bugün ise, Türkiye’nin gerçekleştirdiği büyük başarılarla dolu bir dönemi geride bırakıyoruz. 15 Mayıs sabahı sizlerle birlikte yeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu yolculuk, Türkiye’nin daha güçlü, daha büyük ve daha adaletli bir ülke olma yolculuğudur. Bu yolculukta liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yürüyeceğiz ve Türkiye’nin geleceği için omuz omuza mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.