Akdeniz Belediye Meclis Üyesi Avukat Arif Yücel’den yeni yıl kutlaması

Akdeniz Belediye Meclis Üyesi Avukat Arif Yücel’den yeni yıl kutlaması
Yayınlama: 30.12.2023

Akdeniz Belediye Meclis Üyesi Avukat Arif Yücel, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayınlayarak, yeni yılın barışa, kardeşliğe ve demokrasiye vesile olmasını diledi.

Akdeniz Belediye Meclis Üyesi Av. Arif Yücel, yeni yılın özgürlükler ve çağdaşlaşmaya vesile olmasını dileyerek, şunları kaydetti;

Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni umutlar demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir. Milletçe, üzüntü ve sevinçlerle dolu bir yıla daha veda edip, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla girmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2023 yılını geride bırakarak, yeni umutlar ve daha aydınlık bir gelecek dileğiyle 2024 yılına giriyoruz. 2024 yılının sevginin, saygının, barışın, huzurun, sağlığın, kardeşliğin hakim olduğu bir sene olmasını diliyorum. Barış ve sevgi sizlerle olsun. 2024 yılı tüm dünyada hak, hukuk, demokrasi ve adaletin egemen olduğu ekonomik sıkıntıların geride bırakıldığı, bolluk ve bereketin eksik olmadığı, barış ve sevginin hüküm sürdüğü bir yıl olsun. Herkesin yeni yılını kutlarım” ifadelerini kullandı. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.