Mersin Haber

Ak Partili Vekil Adayı Söylemez’e Baba Ocağı Gülnar’dan Tam Destek

Ak Partili Vekil Adayı Söylemez’e Baba Ocağı Gülnar’dan Tam Destek
Yayınlama: 19.04.2023
Düzenleme: 26.04.2023 13:19
A+
A-

28’inci Dönem Milletvekili seçimlerinde AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Yörük kızı Avukat Havva Sibel Söylemez, baba ocağı Gülnar’dan hemşerilerine seslenerek, “Mersin’imizin, Gülnar’ımızın sorunlarını çok iyi biliyorum.  Ben sizin kızınızım. Bu topraklar da doğdum, bu topraklarda büyüdüm. Siz bana sahip çıkın, bende meclis kürsüsünde memleketimin ihtiyaçlarını gür bir sesle söyleyebileyim” dedi.

 

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde AK Parti Mersin Milletvekili aday listesinde üçüncü sırada yer alan Avukat Havva Sibel Söylemez seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Gülnar’ın kızı AK Parti Adayı Söylemez, seçim çalışmalarına memleketi Gülnar’dan devam etti. Ak Parti Mersin İl Başkan Vekili Ramazan Tüzün, AK Parti Gülnar İlçe Başkanı Tevfik Kalenci, mahalle muhtarları ve partililerle Gülnar’da Demirözü, Örenpınar, Kuskan, Köseçobanlı, Bardat, Kayrak mahallelerini ziyaret eden Söylemez, vatandaşların taleplerini dinleyip, mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etti. Yörük kızı Söylemez, iftarını ise Gülnarlı Mahalle Muhtarları ile açtı.

 

“ÜLKEMİZE HİZMETİ KESİNTİSİZ SÜRDÜRECEĞİZ”

 

Baba ocağında hemşehrilerine seslenen Söylemez, şöyle konuştu: “Ben sizin kızınızım. Bu topraklar doğdum, bu topraklarda büyüdüm. Siz bana sahip çıkın, bende meclis kürsüsünde memleketimin ihtiyaçlarını gür bir sesle söyleyebileyim. Yüzyılın seçimini gerçekleştireceğimiz 14 Mayıs tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı amasız, fakatsız, ilk turda seçip, ülkemize hizmetimizi kesintisiz sürdüreceğiz. Bakın bugün Cumhurbaşkanımızın kaybetmesini isteyen kesim asla ve asla bu Türkiye’nin iyiliğini düşünmeyen bir topluluktur. Daha önce yapılamaz denilen birçok hizmeti hayata geçiren iktidarımız Cumhuriyetimizin 100. yıl vizyonuyla çalışmalarını sürdürecek. Ülkemiz TOOG’u ile, SİHA’sı ile, İHA’sı ile, HÜRJET’i ile her şeye rağmen büyümeye devam edecek.

 

“14 MAYIS ÜLKEMİZ İÇİN BEKA SEÇİMİ”

 

14 Mayıs seçimi bizim için bir beka seçimi. Ülkemizin geleceği için gerçekten çok önemli bir seçim. Çocuklarımızın geleceği için çok önemli bir seçim. Çok şükür başımızda çok güçlü bir lider var. Ülke olarak pandemi, deprem gibi birçok felaketi atlattık. Depremden etkilen yapıları 1 yıl içerisinde yeniden inşa edecek güçte bir Cumhurbaşkanımız var. Çok güçlü bir ülkeyiz. Tüm bu felaketleri Sayın Cumhurbaşkanlığımızın önderliğinde çok iyi bir şekilde atlattık. Milletimizin, ülkemizin kazanımları var. Gerçekten çok güçlü bir ülkeyiz. Allah Sayın Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin. Ben 14 Mayıs’ta öncelikle Cumhurbaşkanımız, hem de kendim için çok güçlü bir destek istiyorum. İnşallah hep beraber, Gülnar’dan çok güçlü bir oyla Sayın Cumhurbaşkanımızı tekrar 13. Cumhurbaşkanı seçeceğiz.

 

“TELEFONUM 24 SAAT AÇIK OLACAK”

 

Ben sizlerden biriyim. Mersin’in, Gülnar’ın kızıyım. Mersin’de Avukatlık yapıyorum. Mersin’de uzun yıllar partime hizmet ettim. Mersin’imizin, Gülnar’ımızın, mahallelerimizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Bu memleketin, bu ilçenin suyunu içiyorum. Sizin içinizden bir insanım. Bir Yörük kızıyım. Sizin bir kızınızım. Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle 2. bölgeden aday gösterildim. 2. bölgeden seçilebilecek sırada bir tek vekil adayı ben varım. İnşallah meclise gittiğim zaman hepinizin emrinde olacağım. Telefonum 24 saat açık olacak. Muhtarlarımızla sürekli istişare halinde olacağız. Bir ayağım her zaman burada olacak. Sorunlarımızı yerinde, birinci ağızdan dinleyeceğim. Gerek muhtarımız kanalıyla, gerek sizler bireysel olarak bana tüm taleplerinizi iletebilirsiniz.”

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
error: Kopyalama!