Mersin Haber

AK Parti Yenişehir Adayı Kenan Peker, Mersin Basını İle Buluştu

AK Parti Yenişehir Adayı Kenan Peker, Mersin Basını İle Buluştu
Yayınlama: 13.02.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:44
A+
A-

Ak Parti Yenişehir Belediye Başkan Adayı Kenan Peker, Öğretmen evinde düzenlenen özel bir kahvaltı programında basın mensupları ile buluştu.

Programa, Ak parti Kadın kolları Başkanı Fatma Abacı  Gençlik kolları Başkanı Emre Yılmaz  Ak parti  ve MHP Yenişehir ilçe Başkanları birçok gazeteci katıldı.Kahvaltıda konuşan Ak parti İlçe Başkanı Bekir Selvi, selamlama konuşması yaparak, “Güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkan Adayı Kenan Peker , kahvaltıda yaptığı konuşmada;
Cumhurbaşkanımız, genel başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve teşkilatlarımızın takdiri ile Cumhur İttifakı Yenişehir Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirilmenin büyük mutluluğunu, gururunu yaşıyorum. Bugün burada sizlerle bir araya gelmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Yenişehir için hayal ettiğimiz bir geleceği inşa etmek adına 31 Mart akşamına kadar gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışacağımızı hepinizin bilmesini isterim.Yenişehir; yaşadığımız, çocuklarımızın geleceğini kurduğumuz, insanı, doğası, havasıyla bütün güzellikleri barındıran bir ilçe Bu sebeple, Yenişehir’in her bir köşesinde yaşayan her bir vatandaşımızın huzur ve refah içinde yaşaması, en temel görevimizdir.
Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi, gerçek belediyecilik anlayışı, Cumhur İttifakı değerlerine sıkı sıkıya bağlılıkla mümkün olur. Bu değerler; milletimize hizmet etmek, adalete ve hakkaniyete riayet etmek, birlik ve beraberlik içinde hareket etmek gibi esaslardır.Bizler, Yenişehir’de, her bir vatandaşımızın yaşam standartlarını yükseltmek, ve geleceğe umutla bakmasını temin etmek için çalışacağız. Yenişehir’i daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirmek için, her birimizin gayreti ve desteği elzemdir. Bu yolda, birlik ve beraberlik içinde, tüm farklılıklarımıza rağmen ortak hedefimize odaklanarak ilerleyeceğiz.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.