Mersin Haber

AK Parti Mersin adaylarını açıklıyor. Adaylar kimler olacak?

AK Parti Mersin adaylarını açıklıyor. Adaylar kimler olacak?
Yayınlama: 06.02.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:44
A+
A-

31 Mart 2024 yerel seçimlerine doğru gidilirken Mersin’de Cumhur İttifakı’nda taşlar yerine oturdu. Mersin Odak Haber olarak herkesten önce açıkladığımız Cumhur İttifakı’nı hakkında daha önce analizimizde yaptığımız tespitler gibi ilçelerde parti dağılımı yapılmıştı. Aynı zamanda günler öncesinden ilan ettiğimiz isimlerde Perşembe günü AK Parti adayları olarak açıklanmasını bekliyoruz.

Cumhur İttifakı adına Akdeniz, Yenişehir, Mezitli ve Aydıncık ilçelerinde AK Parti adayları yarışacağı bildirilmişti.

AK PARTİ MERSİN ADAYLARINI TANITIYOR
Mersin’de Cumhur İttifakı adına yarışacak AK Parti’nin Akdeniz, Yenişehir, Mezitli ve Aydıncık Adaylarının Tanıtım Toplantısı AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş’ın katılımı ile 8 Şubat Perşembe günü saat 14.00’de Edip Buran Kapalı Spor Salonunda Yapılacak.

AÇIKLANACAK İSİMLER KULİSLERE SIZDI

AK Parti Akdeniz Adayı olarak tekrar belediye başkanı Mustafa Gültak, Aydıncık’ta bir dönem daha Ferhat Aktan, Yenişehir’de sürpriz isim olarak Kenan Peker ve Mezitli’de İş İnsanı ve Belediye Meclis Üyesi Mevlüt Ekmekçi aday olarak gösterilip Perşembe günü  Edip Buran Kapalı Spor Salonunda halka duyurulacağı edindiğimiz kulis bilgileri arasında.

AK Parti’nin Mersin’de göstereceği adaylar kimler olacak?

 

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.