Mersin Haber

Ahmet Serkan Tuncer, halk toplantılarına devam ediyor

Ahmet Serkan Tuncer, Mezitli’nin her bir vatandaşının desteğini ve coşkusunu hissetmenin önemine vurgu yaparak, “Gençlik ateşini yaktık, başarıya yürüyoruz! Mezitli’nin her bölgesinde sosyal adaleti sağlayacağız” dedi.

Ahmet Serkan Tuncer, halk toplantılarına devam ediyor
Yayınlama: 18.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:52
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, Mezitli’nin her bir vatandaşının desteğini ve coşkusunu hissetmenin önemine vurgu yaparak, “Gençlik ateşini yaktık, başarıya yürüyoruz! Mezitli’nin her bölgesinde sosyal adaleti sağlayacağız” dedi.

Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, Koytür 2 Sitesi sakinleri ile bir araya geldi. Mezitli’yi Mezitli’de yaşayan her bir vatandaşla birlikte yöneteceklerini ifade eden Tuncer, “Mezitli’nin her bir vatandaşının desteğini ve coşkusunu hissetmek benim için çok kıymetli. Gençlik ateşini yaktık, başarıya yürüyoruz!” dedi.  Tuncer, Hürriyet Mahallesi’nde gerçekleşen mahalle toplantısında da sosyal belediyecilik vurgusu yaptı.

BUGÜN DEĞİL, HER GÜN DESTEK OLACAĞIZ
Dar gelirli ve yoksul kesiminin, her geçen gün ağırlaşan yaşam koşullarını iyileştirmek için sosyal belediyecilik anlayışını hayata geçireceklerini ifade eden Tuncer, “Mezitli’nin unutulmaya yüz tutmuş Hürriyet Mahallesi’ne ve birbirinden güzel insanlarına sadece bugün değil, her gün destek olacağız. Kapsayıcı ve sosyal belediyecilik anlayışımız gereği tüm ihtiyaç sahiplerini tespit ederek maddi ve manevi desteğimizi vereceğiz. Dar gelirli ailelerimizin çocuklarına eğitim ve kırtasiye desteği, temel gıdalara erişemeyen vatandaşlarımıza yemek yardımı, sağlık hizmetlerine erişemeyen vatandaşlarımıza sağlık ve bakım hizmetlerini sağlayacağız. Halkımızın dar gelirli ve yoksul kesiminin, her geçen gün ağırlaşan yaşam koşullarını iyileştirmek, mutfaklarına ‘aş’, öğrencisine, engellisine ve yaşlısına ‘yoldaş’ olacak sosyal belediyecilik anlayışı ile ‘Gülümseyen Mezitli’yi oluşturacağız” diye konuştu.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.